• Tüm Kategoriler
  • Seçkin Yayınları Themis Ticaret Hukuku Tamer Bozkurt

   Seçkin Yayınları Themis Ticaret Hukuku Tamer Bozkurt
   Görsel 1
   Fiyat:
   79,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20,3) :
   63,00 TL
   Kazancınız 16,00 TL
   63.00 www.garantikitabevi.com
   3

   Kitap, "Adli Yargı Hakimlik Sınavına" hazırlanan meslektaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanmıştır. Daha önceki baskılarda üç ayrı cilt olarak çıkarılan eserimiz tek cilt olarak ve ana kurgusu bozulmadan okuyucusuna sunulmaktadır.
   Bu çerçevede, kitap baştan sona gözden geçirilmiş, bazı kısımlar yer yer yeniden kaleme alınmıştır. Her konunun içinde kutucuklar içinde önemli noktalar, karşılaştırmalar, istisnalar ve örneklere yer verilerek konular pekiştirilmeye çalışılmıştır. Ancak mizampajın en baştan yapılması, başlıkların yer yer rahatlatılması, hacimde bir parça esneme yaratmıştır. Bu da okuyucularımızın kitabı daha rahat okuyabilmelerini sağlamaya yöneliktir. Ticaret hukukunun kapsamlı bir ders olması gerçeği karşısında, konular da atlamadan inceleme yapmanın zorluğu ortadadır. Konular atlanmadan, olabildiğince sade bir şekilde kitap okuyucusuna sunulmuştur.

   Okunan konuların hemen arkasından, çıkmış soruların çözülmesi, konuların zihne yerleşmesinde yararlı olacaktır. Adayların çalışırken, konuları eş zamanlı kanun metninden de takip etmeleri tavsiye olunur. Yer yer özellikle soruların yayımlanmadığı 2014 sonrası sorular için, ilgili konu ile bağlantılı olarak adli hakimlik sınavında soru geldiği bilgisi de paylaşılmıştır.
   Bu baskıda, Ekim-2019'dan beri gerçekleşen tüm mevzuat değişiklikleri, atlanmadan ilgili yerlere işlenmiştir. Bu değişikliklere ilgili kısımlarda atıf yapılmıştır.
   Stok Kodu    :    9789750269127
   Boyut    :    16x24
   Sayfa Sayısı    :    584
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2021 Mayıs
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752449206
   MarkaSeçkin Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789752449206
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.