• Tüm Kategoriler
  • Seçkin Yayınevi Karşılaştırmalı Hukukta Ekonomik Suçlar Uluslararası Sempozyumu Tebliğler - C: I - II Cumhur Şahin / İzzet Özgenç / Faruk Turhan

   Fiyat:
   1.995,00 TL
   İndirimli Fiyat (%10,3) :
   1.789,00 TL
   Kazancınız 206,00 TL
   3
   "Kore Ceza Hukuku Birliği" ile Türk Ceza Hukukçularının müştereken gerçekleştirdikleri "Türk – Kore Ceza Hukuku Günleri" adlı akademik etkinliklerin beşincisi, "Karşılaştırmalı Hukukta EKONOMİK SUÇLAR Uluslararası Sempozyumu" olarak, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Türk Ceza Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezinin ev sahipliğinde 23 ve 24 Eylül 2019 tarihlerinde Ankara'da yapılmıştır.
   Söz konusu Sempozyum her ne kadar Türk ve Kore ceza hukukçuları-nın müştereken gerçekleştirdikleri akademik etkinlikler çerçevesinde icra edilmiş ise de, bu beşinci program, başta Türkiye ve Kore'den akademis-yenler olmak üzere, katılımcı etkinliği itibarıyla yapılan sıralamaya göre, Almanya, İran, Fransa ve Azerbaycan'dan akademisyenlerin katılımıyla gerçekleşmiştir.
   Bu kitapta, söz konusu Sempozyumda sunulan tebliğler, yayımlanmıştır. Yabancı katılımcıların sunduğu tebliğler, sunulduğu yabancı dille yazılmış metinlerin hemen akabinde, Türkçe çevirileri ile birlikte yayımlanmıştır.
   Keza, Sempozyumda sunumu Türkçe yapılan tebliğlerin büyük bir çoğunluğunun hemen akabinde de, bunların İngilizce veya Almanca çevirileri yayımlanmıştır.
   Ayrıca, söz konusu akademik programa katkı sağlayan akademisyenlerin akademik unvanları ve kurumsal ilişkileri, bu kitapta, Sempozyumun yapıldığı tarih itibarıyla belirtilmiştir.
   Akademik çalışmaları ile Sempozyum programına katkı sağlayan bütün akademisyenlere teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca, Sempozyum programının icrasında sekretarya görevini yapan asistanlarımız Dr. Burcu Baytemir Kontacı ve Dr. Ali Şahin Kılıç'a son derece özverili emekleri dolayısıyla teşekkür ederim.
   Prof. Dr. İzzet Özgenç
   Yayın Tarihi    2020 Kasım
   Barkod    9789750264337
   Yayınevi    Seçkin
   Baskı Sayısı    1
   Cilt Tipi    Amerikan Cilt
   Kağıt Türü    1. Hamur
   Yazarlar    Cumhur Şahin, Faruk Turhan, İzzet Özgenç
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789750264337
   MarkaSeçkin Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789750264337
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.