• Tüm Kategoriler
  • Seçkin Yayıncılık Tıp Sekreterliği Görevleri – Tıbbi Terimler – Tıbbi Dokümanlar ve Arşivler Prof. Dr. Dilaver Tengilimoğlu

   Fiyat:
   260,00 TL
   İndirimli Fiyat (%10,4) :
   233,00 TL
   Kazancınız 27,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Sağlıkta Dönüşüm Programındaki son değişiklikleri de kapsayacak şekilde, gözden geçirilmiş 5. baskısını yapan kitap, üniversitelerde okutulmakta olan "Tıp Sekreterliği" veya "Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik" gibi isimlerde geçen derslerde temel ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, bu konuda eğitim veren eğitim kurumlarında ve sağlık kurumlarının hizmet içi eğitimlerinde de temel başvuru kitabı olarak kullanılmaktadır.
   Kitap; tıbbi sekreterlik mesleğinin temel kavramlarını, tıp sekreterlerinin görevlerini, resmi yazışmaları, meslek ile ilgili kuralları , işleyişi vb.. konular ile sağlıkta dönüşüm programı çerçevesindeki son yenilikleri ele almaktadır. Kitapta yer verilen konular ve kavramlar, kitabın anlaşılabilirliğini ve akıcılığını ön planda tutarak olabildiğince sade bir dille anlatılmıştır. Kitap, bir ders kitabının olmasının yanı sıra, bu konuda kendini geliştirmek isteyenlere de hitap etmektedir.
   Barkod: 9789750265020
   Yayın Tarihi: Ocak 2021
   Baskı Sayısı:  5
   Ebat: 16x24
   Sayfa Sayısı: 464
   Yayınevi: Seçkin Yayıncılık
   Kapak Türü: Karton Kapaklı
   Dili: Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789750265020
   MarkaSeçkin Yayınları
   Stok DurumuBaskısı Yok
   789750265020
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.