• Tüm Kategoriler
  • Resimli Dolgu Uygulamaları Rehberi 2018

   Fiyat:
   513,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   510,00 TL
   Kazancınız 3,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Resimli Dolgu Uygulamaları Rehberi 2018
   ISBN: 978-605-9615-20-4 

   Ebat: 24x30

   Baskı Tarihi: 2018 

   Sayfa Sayısı: 300

   Editörler:  Gerhard Sattler, Uliana Gout

   Çeviri Editörleri:  Prof. Dr. Necmettin Akdeniz, Doç. Dr. Ayşe Serap Karadağ

   Resimli Dolgu Uygulamaları Rehberi

   Bu rehber kitap, yüz estetiğinde hiyalüronik asit dolgu maddelerinin kullanımı için gerekli pratik bilgilerle birlikte en yeni bilimsel materyalleri sunmaktadır. Bu kitap, yaşlanma sürecinin anatomik bağlamda nasıl geliştiğini araştırmakta ve okuyucuya estetik ihtiyaçlarını güvenli ve etkili bir şekilde en iyi nasıl karşılayacağını anlamak için temel teorik bilgilerle donatmaktadır.

   İlk kez, yazarlar orijin ilişkili gençleşme ve yüz uyumuna bütüncül bir tedavi yaklaşımı tariflemektedirler: 'MIAC' (Minimal İnvaziv Augmentasyon Cerrahisi), en yeni tekniklerin sentezini ve enjekte edilebilir dolgu maddeleri ile bölgesel tedavi seçeneklerini sunar. Detaylı bilgilendirmeler ile okuyucuya sunulan kapsamlı bir pratik bölüm klinik fotoğraflar, anatomik çizimler ve videolarla kombine edilmiştir. ‘Dolgu Klavuzu’, bu kitabın bir başka önemli noktasıdır ve okuyucuya, mevcut dolgu ürünlerini belirli endikasyonlara göre seçmede karar destekleyici bir materyal sağlar. Bir dizi olgu çalışması, okuyucunun, tedavi yöntemlerinin yararlarını ve etkilerini değerlendirmesini sağlar.

   Yazarlar

   Dr Gerhard Sattler; Alman Estetik Cerrahi Derneği Başkanı (Gesellschaft fur Asthetische Chirurgie Deutschland, GACD), Uluslararası Dermatolojik Cerrahi Derneği Yöneticisi ve birçok profesyonel derneğin üyesidir. Aynı zamanda Almanya’da Darmstad’da bulunan ve önde gelen Estetik Tıp ve Plastik Cerrahi merkezlerinden olan Rosenpark Kliniği direktörüdür.

   Dr Uliana Gout; Klinik hizmetler sunan ve aynı zamanda ameliyatsız estetik tıp alanında uluslararası eğitim kurumu olarak hizmet veren London Aesthetic Medicine Services şirketinin kurucusudur. Dr Gout kanıta dayalı tıp eşliğinde Estetik Tıp alanında çalışmaktadır ve uluslararası Estetik Tıp konferans turları, birçok danışma kurulu, fakülte ve komitede konuşmacı ve eğitimci olarak görev almaktadır. Dr Gout Uluslararası Peeling Derneği Başkanıdır ve aynı zamanda Illustrated Guide to Chemical Peels: Basics, Indications and Uses, 2014 kitabının yazarlarındandır.

   İlave Özellikler

   Videolar: Enjeksiyon tekniklerini gösteren videoları takip etmek kolay; videolara QR kodları ile kolayca erişilebilir.
   Klinik fotoğraf: Klinik sonuçların öncesini ve sonrasını göstererek adım adım enjeksiyon tekniklerini özetlemektedir.
   Anatomik çizimler: Detaylı anatomik çizimler ve ilgili enjeksiyon diyagramları, en son bulgulara dayanarak hedef yapılar hakkında açık bir fikir vermektedir.
   Praktik tools: Göstergeye göre dolgu ürünleri, enjeksiyon aletleri ve uygulama teknikleri seçiminde okuyucuyu yönlendirmek için geçerli derecelendirme ölçekleri, grafikler ve tablolar.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615204
   MarkaDünya Tıp Kitabevi
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786059615204
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.