• Tüm Kategoriler
  • Pelikan Yayınevi KPSS Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru Full Tekrar Mükremin Karaca

   Fiyat:
   21,90 TL
   İndirimli Fiyat (%45,2) :
   12,00 TL
   Kazancınız 9,90 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Değerli KPSS Adayları;
   Mesleğinize ve kariyerinize ulaşmak için artık son düzlüktesiniz. Bugüne kadar elinizden geldiğince çalıştınız ve ter döktünüz. Artık stratejik hamlelerle ve etkili yöntemlerle tekrar yapmanız gerekiyor. Şüphesiz en etkin yöntemlerden biri de soru çözerek tekrar yapmaktır. Salgın nedeniyle yaşanan sınav tarihlerinin değişmesi de psikolojik olarak sizleri maalesef olumsuz etkiledi. O nedenle kalan zamanı daha sağlıklı geçirmek, kayıpları telafi etmek ve zorlu maratonda bir adım öne geçmek için doğru kaynaklardan etkili yöntemlerle çalışmalısınız.
   Elinizdeki kitapçık tam da bu maksatla hazırlandı. Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans KPSS’de çıkacak soru tarzlarında, kaliteli, düzeyli 101 soru ve çözümünden oluşan kitapçık, size son düzlükte tarihi, genel olarak tekrar etmenizi sağlayacak ve size ÖSYM’nin en çok soru sorduğu konuları bir kez daha hatırlatacaktır. Soruların ne kadar seçkin ve düzeyli olduğunu çözünce anlayacaksınız. Çözümlere geniş ve uzun açıklamalar ekledim ki hem sorularda net çözümü anlayasınız hem de konu olarak genel tekrar edesiniz.
   Çözümlerde sizlerle konuştuğumu hissedecek, öğrenmeye yönelik kısa, özet notlar ve formüller sunduğumu görecekseniz. Soru çözümlerini karşılıklı yapıyormuşuz gibi, soruya nasıl yaklaşacağınızı, soru köklerini nasıl yakılacağınızı tek tek yazmaya çalıştım. Çözümleri dikkatle okumanız soru çözüm inceliklerini öğreteceği gibi konuyla alakalı gelebilecek başka tarzlarda soruları da çok kolay çözmenizi sağlayacaktır. Umarım faydası olur.
   Atanmanıza vesile olması dileğiyle...
   Başarılar.
   Mükremin Karaca - Tarih Öğretmeni - 2020 -Ankara
   Stok Kodu    :    9786057868947
   Boyut    :    12x16 cm
   Sayfa Sayısı    :    208
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2021
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057868947
   MarkaPelikan Yayınları
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786057868947
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.