• Tüm Kategoriler
  • Pelikan Yayınevi Devlet Muhasebesi Sınav Soru Çözümleri ve Uygulamalı Örnekler Gökhan Manap

   Pelikan Yayınevi   Devlet Muhasebesi Sınav Soru Çözümleri ve Uygulamalı Örnekler Gökhan Manap
   Görsel 1
   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%45,3) :
   52,00 TL
   Kazancınız 43,00 TL
   52.00 www.garantikitabevi.com
   3

   Devlet muhasebesi, Genel Yönetim Muhasebe Yönetmeliği ile ülkemizin en uzun yönetmelik düzenlemelerinden olan Merkezi Yönetim Muhasebe Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda yürütülmektedir.
    Bu kitap başta 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu olmak üzere Genel Yönetim Muhasebe Yönetmeliği ve Merkezi Yönetim Muhasebe Yönetmeliği düzenlemeleri göz önüne alınarak hem sözel hem de muhasebe kaydı sorularından oluşmaktadır. Bu anlamda ilgili mevzuatları çalışan arkadaşlar, kendi bilgi seviyelerini özgün sorularla deneyerek sınavda çıkması kuvvetle muhtemel soruları önceden çözme imkânı bulacaklardır.
    Diğer taraftan, örnek sorularda adı geçen gerçek ve tüzel kişilerin tamamı hayal ürünü olup gerçek hayatla bir ilgisi bulunmamaktadır.
   Hem Devlet muhasebesi konusunda hem de iyi bir insan olma hususunda hiçbir zaman yardımlarını esirgemeyen başta değerli üstadlarım; Hüseyin AVCI’ya, Hakan KARA’ya, Metin COŞKUN’a, çalışma arkadaşlarım; Burcu Sabriye ÖZDOĞAN’a, Nazire KONT’a, Mücahit SARUHAN’a, Ceyhun CANİKLİ’ye, Ertuğ TÜRKMEN’e, Adem AKÇAM’a, Mustafa ÖZDEMİR’e, Anıl KILIÇ’a, Volkan ARTAR’a, Salih İslam KAYA’ya, Ahmet SEVİNİŞ’e, Hayrettin BAŞER’E, Sefa SUNGUR’a, Sezai GÖKDAŞ’a, İsmail POLAT’a, Hatice AKSAN’a, Uğur KÖMERİK’e, Sevgi ULUSOY’a, Cemil KURT’a, dostlarım Seyit Mustafa MACİT’e, Ozan YILDIRIM’a, Alper EVİRGEN’e, Mustafa ÖZCAN’a, Seyfi BAŞKURT’a, Cem KARADAŞ’a ve Gülçe YÜKSELEN’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
   Kitabın daha iyi hale getirilebilmesi için önerilerinizi veya kitapta iyi izah edemediğimden dolayı anlayamadığınız hususlarla ilgili olarak aşağıda yer alan iletişim adreslerinden tarafıma ulaşabilirsiniz.
    Numara: 0533 727 24 16
    Instagram: manapgokha
   Elektronik posta: gokhanmanap06@hotmail.com
   Kitabın, tüm meslektaşlarıma faydalı olması temennilerimle hepinize en içten teşekkürlerimi sunar, iyi çalışmalar dilerim.
   Mart, 2021
   Stok Kodu    :    9786257184892
   Boyut    :    19x27 cm
   Sayfa Sayısı    :    368
   Basım Yeri    :    Ankara
   Baskı    :    1
   Basım Tarihi    :    2021 Mart
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Kağıt Türü    :    1.Hamur

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257184892
   MarkaPelikan Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786257184892
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.