• Tüm Kategoriler
  • Pelikan AYT Taktiksel Bilgilerle Edebiyat Soru Bankası Tufan Taş Pelikan Yayınevi

   Fiyat:
   55,00 TL
   İndirimli Fiyat (%29,1) :
   39,00 TL
   Kazancınız 16,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Sevgili Öğrenciler,

   Üniversiteye giriş sınavı için Türk dili ve edebiyatı dersi her geçen gün önemini artırmaktadır. Biz de bu durumdan hareketle hazırladığımız çalışmayla özgün bir ürün ortaya koymaya çalıştık.

   Türk dili ve edebiyatı sorularını en iyi şekilde çözebilmeniz için farklı kaynaklardan sorularla bildiklerinizi pekiştirmeniz gerekmektedir. Bu gerekçeyle sizin bakış açınızda bir fark oluşturabilmek için uzun ve titiz bir çalışmanın ürünü olan kitabımızı oluşturduk.

   Kitabımızı yeni sınav sistemindeki değişikliği ve ders kitaplarındaki konu dağılımını göz önünde bulundurarak hazırladık. Kitapta, öğrencilerin bildiklerini pekiştirici ve bilgilerini yorumlatıcı sorulara yer vererek bu alandaki eksikliklerini gidermeye çalıştık.

   Kitapta yer alan “Taktiksel Bilgi” kısımlarını, yaptığımız analizler sonucu sınavlarda en çok çıkan sorular üzerine yoğunlaşarak hazırladık. Bu bilgiler, sınavlarda karşınıza çıkabilecek sorular üzerinde ipuçlarıyla doğru fikirler yürütebilmeniz için oluşturuldu. Konu çalışmanızdan sonra, soru çözümüne geçmeden bu bölümde verdiğimiz taktiksel bilgilerden kesinlikle yararlanmanız gerekir. Ayrıca “Uygulama Sayfası”ndaki çözümlü sorularımızı dikkatli çözmeniz, size soru çözümlerinizde yetkinlik kazandıracaktır.
   Kitaptaki soruları değerlendirerek bilgisiyle bizi destekleyen değerli meslektaşım İslam TAN’a, kitaba son şeklini vermemizde her an yanımızda olan dizgi operatörümüz Cemal İNCEOĞLU’na ve bu çalışmanın ortaya çıkmasında desteğini bir an bile esirgemeyen sevgili eşim Fulden TAŞ’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
   Hayallerinize ulaşmanızda bulunacağımız en ufak katkı, en büyük başarımız olacaktır.
   Tufan TAŞ
   Stok Kodu    :    9786052268841
   Boyut    :    19.5 x 27.5
   Sayfa Sayısı    :    320
   Basım Yeri    :    Ankara
   Baskı    :    3
   Basım Tarihi    :    2020
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Kağıt Türü    :    70 gram 1.hamur
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786052268841
   MarkaPelikan Yayınları
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786052268841
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.