• Tüm Kategoriler
  • Olgularla Jinekolojik Hastalıklarda Bakım Birsen Karaca Saydam Nobel Tıp Kitabevi

   Olgularla Jinekolojik Hastalıklarda Bakım Birsen Karaca Saydam Nobel Tıp Kitabevi
   Görsel 1
   Fiyat:
   65,00 TL
   65.00 www.garantikitabevi.com
   3
   Kadının güçlendirilmesi hem bir amaç, hem de tüm insanlığın yaşam kalitesinin yükseltilmesinde bir araçtır. Bu düşünce ile başladığım ve üç yıl gibi bir sürede tükenen “Olgularla Jinekolojik Hastalıklarda Bakım” kitabının ikinci baskısında; birlikten güç doğar ilkesi ile çalışmak benim için büyük bir gurur olmuştur.

   Bilgi; bilimsel araştırmaların sonucunda, araştırılan alana, o günkü koşullarda en iyiyi sunan donanımdır. Kitabın birinci basımını dört yıl önce gerçekleştirmiştik. O günden bugüne bakımda değişen bilgiyi okuyucularımıza aktarmak için birinci basımda olduğu gibi kalabalık bir yazar ekibi ile bu işe gönül verdik. İkinci baskı; ilk basımda yer alan olguların revizyonu yanı sıra, 12 yeni olgunun eklenmesi ile daha da zenginleşti. Katkısı olan tüm yazar arkadaşlarıma kıymetli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

   Kitabın yazılmasında desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen dostum Doç.Dr. Sayın Rabia Ekti Genç’e, Prof.Dr.Sayın Esin Çeber Turfan’a, Prof.Dr.Sayın Neriman Soğukpınar’a tüm çalışma arkadaşlarıma ve her konuda her zaman beni motive eden aileme teşekkür ederim.

   Üzerinde özenle çalıştığım bu kitabın da; klinisyen ve akademisyen meslektaşlarıma, tıp, ebelik ve hemşirelik öğrencilerine yararlı olması dileklerimle.

   Stok Kodu    :    9786057578464
   Boyut    :    16x24
   Sayfa Sayısı    :    382
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2019
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057578464
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786057578464
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.