• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevleri Meme Hastalıkları Prof. Dr. Cihan Uras

   Fiyat:
   354,00 TL
   İndirimli Fiyat (%4,2) :
   339,00 TL
   Kazancınız 15,00 TL
   3
   Meme sağlığı ve hastalıkları kadınların yaşamlarında önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle meme kanserinin kadınlarda görülen en sık kanser olması bu konuyu daha da önemli hale getirmektedir. Meme hastalıklarında multidisipliner yaklaşım çok önemlidir. Bu nedenle tüm sağlık kuruluşlarında meme sağlığı ve hastalıkları üniteleri kurulmaktadır. Meme kanserinin erken tanısında bu konuda yeterli eğitim almış uzman hekimlerin olması çok önemlidir.
   Son yıllarda meme kanserinin tanı ve tedavisinde büyük gelişmeler sağlanmıştır. Bu gelişmeler yapılan yoğun araştırmalar sayesinde elde edilmektedir. Bu amaçla 2012 yılında Türkiye’de ilk kez Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi bünyesinde Senoloji Araştırma Enstitüsü kurulmuştur. Enstitümüzün amaçları arasında araştırma yapmak ve meme bilimine gönül vermiş meslektaşlarımıza eğitim desteğini sağlamak bulunmaktadır. Bu kitabı hazırlarken böyle bir amaçla yola çıktık. Kitabımız meme sağlığı ve hastalıkları konusunda multidisipliner bir yaklaşımla konunun uzmanları tarafından hazırlandı.
   Kitabı hazırlarken meme bilimi ile ilgilenen değişik branşlardaki meslektaşlarımızın başvurabileceği kaynak bir eser olmasını hedefledik.
   Prof.Dr. Cihan Uras
   Yayım Tarihi1/2021
   YazarProf. Dr. Cihan Uras
   YayıneviNobel Tıp Kitabevleri
   ISBN.9786053355878
   Cilt / Sayfa Sayısı1 Cilt / 304 Sayfa
   Baskı Sayısı1
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053355878
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053355878
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.