• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevleri Klinik Jinekolojik Onkoloji Prof. Dr. Fuat Demirkıran

   Fiyat:
   1.650,00 TL
   İndirimli Fiyat (%1,3) :
   1.629,00 TL
   Kazancınız 21,00 TL
   3
   Kendi alanında en okunabilir, en kapsamlı kitap olan, Klinik Jinekolojik Onkoloji, 9. Baskı, jinekolojik kanserlerin tanı ve tedavisinde öncü referanstır. Drs. Philip J. DiSaia ve William T. Creasman’ın editöryel yönlendirmesi altında, katkıda bulunan yazarlar listesi, şimdi tamamen klinik prezentasyon ve yönetim konusunda tamamen güncel referans sağlamaktadır.
   Çoklu panel genetik testler, hedefe yönelik tedaviler, endometrium ve vulva kanserinde sentinel nod konsepti ve robotik cerrahi gibi sıcak konuları kapsar.
   Güncellemeler, maddeler halinde listelenmiş anahtar nokta kutucukları, vurgulanmış ana noktalar ve genişletilmiş konu özetleri gibi yeni dizayn özelliklerini içerir.
   Bu kitabı, klinik pratikte, kişisel çalışmada ve sınava hazırlıkta geniş bir kaynak haline getiren güncellenmiş referansları ve algoritmaları içerir.
   Özellikle uterin ve servikal kanserde olmak üzere, jinekolojik kanserlerde erken tanı için en son gelişmelerden ve gelişmiş tedavi yöntemlerinden faydalanmanıza yardımcı olur.
   Evreleme, tarama, nutrisyonel tedavi, toksiste kriterleri, kan komponentleri tedavisi ve radyasyon tedavisi gibi yararlı ekler içerir.
   Bu kitap kadın doğum asistanları ve uzmanları ile jinekololojik onkoloji uzmanlarının temel başvuru kitabı olarak Türkçeye çevrilmiştir.
   Klinik Jinekolojik Onkoloji
   Yayım Tarihi3/2020
   Çeviri EditörüProf. Dr. Fuat Demirkıran , Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu ,
   YazarDisaia, Creasman, Mannel, Mcmeekin, Mutch
   Yayınevi.Nobel Tıp Kitabevleri
   ISBN.9786053355212
   Cilt / Sayfa Sayısı1 Cilt / 648 Sayfa
   Baskı Sayısı1
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053355212
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053355212
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.