• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevi Vulva Hastalıkları Atlası Ayşe Kavak

   Fiyat:
   260,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   259,00 TL
   Kazancınız 1,00 TL
   3
   Bu atlası oluşturma fikrim, 20 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığı ve 5 yıllık bir spesifik vulva polikliniği yapmak ve az da olsa edindiğim deneyim ve hasta arşivini paylaşma isteğimden ibarettir. 
   Atlasta, uzun yıllar dermatoloji pratiğimde gördüğüm hastaların yanı sıra, vulva polikliniği tecrübemin de çok katkısı oldu. Bu spesifik poliklinikte hem Dermatoloji ve hem de Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniklerinden yönlendirilen hastalar değerlendirildi.
   Kitap atlas olarak planlandığından, hastalıkların metin bölümü kısa tutuldu. Ayırıcı tanıda bazen çokça hastalık sayılabilirdi, bu bölümde de çoğu zaman sadece birkaçı seçildi. Tedavide, oldukça kısaca, daha çok prensiplerden bahsedildi. Notlar bölümünde, konu ile ilgili bazı önemli noktaların vurgulanması yanında, okuyucular için önemli ya da açıklayıcı hasta özelliklerine yer verildi. Yararlanılan kaynakların bir kısmı atlasın sonunda listelendi, böylece okuyucuların konuları daha ayrıntılı okuma imkanı olacağı düşünüldü.
   Eksiklerine rağmen, umarım bu atlas, bilinen ve daha az bilinen bazı vulvar antiteler konusunda sadece dermatologlar değil, jinekolog, aile hekimleri, özellikle genç meslektaşlarım ve hatta tıp fakültesi öğrencileri için yararlı ve yol gösterici olur.
   Stok Kodu    :    9786056920509
   Boyut    :    19x27 cm
   Sayfa Sayısı    :    208
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2019
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu 9786056920509
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
    9786056920509
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.