• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevi Kadın Hastalıkları ve Doğum Yan Dal Sınavına (YDUS) Hazırlık Açıklamalı Soru Kitabı Özge Kahramanoğlu, Ateş Karateke

   Fiyat:
   150,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   149,00 TL
   Kazancınız 1,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Bu kitabın hayata geçirilmesi sürecinde öncelikli amaç, zorlu bir süreç olan yan dal sınavına hazırlık döneminde mümkün olduğunca çok sayıda ve kaliteli sorularla engin kadın hastalıkları ve doğum bilgisini pekiştirmek ve sınava yönelik hale getirmektir. YDUS’ta, Board sorularına birebir benzer sorular çıkabilmektedir. Soru kitabı hazırlanırken, ana textbookların yanı sıra, Board soruları da incelenmiş ve benzer sorular dahil edilmiştir. Aynı zamanda, mevcut textbook kitaplarının soru kitapları incelenmiştir. Çıkmış TUS soruları, YDUS soruları, STS soruları ve başasistanlık soruları gözden geçirilmiştir. Sınavda özellikle obstetri alanında çeliştirici sorularla karşılaşıldığı düşünülerek, obstetri sorularına ağırlık verilmiştir. Son olarak, 2014 Kadın Hastalıkları ve Doğum YDUS 1. ve 2.si, Hasan Turan ve İlker Kahramanoğlu’na başka yerde bulunamayacak özgünlükteki soruları ile katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.
   Kendi girmiş olduğum 2018 yılındaki YDUS’ta 2.lik elde etmemde büyük ölçüde borçlu olduğum bu sorular tüm kadın hastalıkları ve doğum doktorlarına ithaf edilmiştir.
   Özge Kahramanoğlu

   Stok Kodu    :    9786053355380
   Sayfa Sayısı    :    303
   Basım Yeri    :    İstanbul
   Basım Tarihi    :    2020
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053355380
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786053355380
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.