• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevi Böbrek Transplantasyonu Temel Bilgiler ve Uygulama Rehberi Mehmet Şükrü Sever

   Nobel Tıp Kitabevi Böbrek Transplantasyonu Temel Bilgiler ve Uygulama Rehberi Mehmet Şükrü Sever
   Görsel 1
   Fiyat:
   90,00 TL
   90.00 www.garantikitabevi.com
   3
   ÖNSÖZ’den alıntılar...
   Bu kitap klasik bir transplantasyon kitabı değildir ancak temel bilgileri de içeren ve transplantasyon kararının alınmasından itibaren tüm tedavi sürecini pratiğe yönelik şekilde irdeleyen bir uygulama rehberidir.
   Bu rehberi ilk defa 1992 yılında transplantasyon eğitimi için gittiğim Cleveland Clinic’den dönüşümde bu önemli merkezin uygulamalarını esas alarak yazmıştım. Başlangıçta çok kısa (yalnızca 20 sayfalık spiralli bir föy) olan “Böbrek Transplantasyonu Protokolu” sonradan her 2 - 3 yılda bir (toplam yedi kez) yenilendi sonraki versiyonların her biri giderek genişledi ve yalnızca İstanbul Tıp Fakültesi’nde değil pek çok diğer merkezde kullanıldı almış olduğum geri bildirimlere göre de yol gösterici oldu.
   ...............
   Son baskısını 2007 yılında hazırlamış olduğum bu rehberi, bu sefer daha da genişlettim.Uygulayıcılara kolaylık olması için bazı temel bilgileri ilave ettim; nefrologlar ve iç hastalıkları uzmanları için günlük pratikte ayrıntı sayılabilecek bilgileri küçük puntolar halinde takdim ettim; özel olarak dikkat çekmek istediğim bilgileri ise kutucuklara yerleştirdim ve deneyimlerimi paylaşmak adına da yıllar içinde tanık olduğum bazı ilginç olguları anlattım. Önemli olarak, daha etraflı bilgi edinmek isteyenler için yararlandığım kaynakları metin içinde site ettim.

   Stok Kodu    :    9786053354727
   Sayfa Sayısı    :    564
   Basım Yeri    :    İstanbul
   Basım Tarihi    :    2019
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053354727
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053354727
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.