• Tüm Kategoriler
  • Kaplan & Sadock's Klinik Psikiyatri El Kitabı Benjamin J. Sadock, M.D. Samoon Ahmad, Lut TAMAM Güneş Tıp Kitabevi

   Fiyat:
   350,00 TL
   İndirimli Fiyat (%6) :
   329,00 TL
   Kazancınız 21,00 TL
   3
   Sınırlı Sayıda

   Bu Dünyaca ünlü bestseller kitap; Genel olarak psikiyatri ile ilgili tüm bozukluklara, klinik sendromlara, ilişkili tedavilere güncel bir bakış açısıyla değinmektedir. Psikiyatrik bozuklukların kısa özetleri, etiyoloji, epidemiyoloji, klinik özellikler ve tedavi önerilerini içerir.
   • Psikiyatri, bu kitabın son baskısından bu yana büyük bir değişime uğradı: Amerikan Psikiyatri Birliği tarafından yayınlanan Ruhsal Bozuklukların Tanısal ve İstatistiksel El Kitabı’nın (DSM-5) beşinci baskısında yeni bir ruhsal bozukluklar sınıflandırması geliştirildi ve kodlandı. Okuyucu, Klinik Psikiyatri El Kitabının bu yeni, altıncı baskısına dahil edilen tüm bu değişiklikleri bulacaktır.
   • Bu kitaptaki her bölüm güncellendi ve revize edildi ve tüm ruhsal bozuklukların tanıları DSM-5’de listelenen ölçütlere uygun hale getirilmiştir.
   • Her bozukluk, özgül tanı parametreleri, epidemiyoloji, etiyoloji, klinik belirti ve bulgular, ayırıcı tanı ve tedavi yöntemleri kullanılarak tanımlanmıştır. Bu kitap hem yetişkinlerde hem de çocuklarda tüm ruhsal bozuklukların tanı ve tedavisi için hazır bir referans niteliğindedir. Yıllar boyunca, psikiyatristler ve psikiyatri dışı doktorları bu kitabı tıp öğrencileri gibi, özellikle psikiyatrideki rotasyonları sırasında yararlı bir rehber olarak görmüşlerdir. Ayrıca bu kitap psikologlar, sosyal hizmet uzmanları, psikiyatri hemşireleri ve diğer birçok ruh sağlığı uzmanı tarafından da kullanılmaktadır.
   Stok Kodu    :    9789752778122
   Boyut    :    16x24
   Sayfa Sayısı    :    614
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2020
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Kağıt Türü    :    Renkli

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752778122
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752778122
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.