• Tüm Kategoriler
  • İstanbul Tıp Kitabevleri Sivaslıoğlu Jinekoloji ve Obstetrik

   Fiyat:
   550,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   545,00 TL
   Kazancınız 5,00 TL
   3

   Sivaslıoğlu Jinekoloji ve Obstetrik kitabını yazmakta ki amacım 33 yıllık hekimlik deneyimden yararlanarak gu?ncel; rafine ve etkin bilgiyi okuyucu ile paylaşmaktır.
   Öte yandan; zaman zaman kaynak kitapların okunmasında, okuyucunun zorlandığı; yazım dili nedeniyle keyifli okumayı yapamadığı bilinen bir gerçektir. Aynı şekilde kaynak kitaplardaki bir diğer sorun da bilginin veriliş yoğunluğudur. Bu problemlerin farkında olarak okunması kolay; gu?ncel bilginin dengeli yoğunlukta aktarıldığı bir kitap yazmaya gayret gösterdim.
   Okuyucu spektrumu olarak; stajyer doktorlar, intörn doktorlar, aile hekimleri, kadın hastalıkları ve doğum asistanları, jinekolog ve obstetrisyenler hedeflenildi ve bu kitap; her bir grubun kendine yarayacak bilgilerle donatıldı. Böylece, kadın hastalıkları ve doğum ders sınavı, Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ve kadın doğum uzmanlık alanında yan dal sınavına hazırlanan veya profesyonel kariyerinde ihtiyaç duyduğu gu?ncel bilgiye ulaşmak isteyen hekimler için iyi bir ‘çalışma kitab’ı da oluştu.

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057607546
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786057607546
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.