• Tüm Kategoriler
  • İstanbul Tıp Kitabevleri Mecburi Hizmet El Kitabı Mezuniyet Sonrası Hekimlikte İlk Adım İlyas Yolbaş

   Fiyat:
   468,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   465,00 TL
   Kazancınız 3,00 TL
   3
   Öncelikle hekimliği en zor su?reci mezuniyet sonrası ilk dönemdir. Bu nedenle böyle detaylı bir kaynak hazırlayarak yeni hekimlere yardımcı olmayı amaçladık. Piyasada hekimlere yönelik birçok reçete ve tanı tedavi kitabı bulunmaktadır. Bu kitapların çoğunda sadece yetişkinlere yönelik tedaviler var olup çocuklara yönelik tedavi eksik kalmaktadır. Çoğu kitapta tedavi seçenekleri verilirken her hastalık için
   birden çok seçenek verilip kafa karışıklığına neden olmaktadırlar. Ayrıca bu kitaplarda ilaç dozları, ilaçların ticari isimleri ve laboratuvar referans değerleri eksik kalmakta dolayısıyla hekim bir kaç kitaba birden ihtiyaç duymaktadır.
   Bu kitapta özellikle aile hekimleri, pratisyen hekimler, stajer doktorlar, intern doktorlar ve pediatristler için; poliklinik hastaları, yatan hastalar ve acil vakalara yönelik , hem yetişkin hastalar hem de çocuk hastalar için tanı, tedavi ve takipte gerekli bilgiler, örnek reçeteler, ilaç dozları, ilaçların ticari isimlerini ve laboratuvar referans değerlerini içeren hekimlerin başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacağı bir kitap hazırlamaya çalıştık.

   Stok Kodu    :    9786057607713
   Sayfa Sayısı    :    644
   Basım Yeri    :    İstanbul
   Basım Tarihi    :    2020
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057607713
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786057607713
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.