• Tüm Kategoriler
  • İstanbul Tıp Kitabevleri İnsan Performansında Fonksiyonel Testler

   Fiyat:
   420,00 TL
   İndirimli Fiyat (%1,2) :
   415,00 TL
   Kazancınız 5,00 TL
   3
   İnsan Performansında Fonksiyonel Testler, klinisyenlere spor, egzersiz ve mesleki ortamlar için klinik ve veri tabanlı fonksiyonel testler üzerine bilgi derlemesi sunar, Kitap, yeni başlayanlar için bir öğrenme aracı ve daha ileri klinisyenler için kapsamlı bir referanstır. Spor, dinlenme, iş ve günlük yaşamdaki fiziksel aktivitelerin değerlendirilmesi için fonksiyonel testlere eşsiz bir bakış açısı sunar.
   Her test, testin amacı, gerekli ekipmanları, test prosedürü, sonuçların yorumlanması ve önerilen normatif değerleriyle beraber geçerlilik ve güvenilirlik detaylarını da kapsayacak şekilde adım adım anlatıldı.
   Testler, aynı zamanda klinisyenlerin en rahat şekilde gerçekleştirecekleri testlere kolayca ulaşmalarına olanak tanıyarak en kolaydan en karmaşığa doğru düzenlendi. Spor, meslek ve fitness için performansa yönelik testlerin yapılması ile ilgili spesifik ayrıntılar ve tavsiyelerde de bulunuldu. Testlerin daha iyi anlaşılması için, kitapla beraber sunulan DVD'de en gelişmiş 40 testin uygulama örnekleri gösterildi. Test sayfalarında gösterilen ikon, o testle ilgili uygulamanın DVD'de olduğunu gösterir. Buna ek olarak, DVD, seçilen testlerin veri kaydı için düzenlenen çoğaltılabilir formlara uygun baskı erişimini sunmak için bir bilgisayara yüklenebilir.
   Teorik bilgiyi detaylı sunan ve uygulamaları ayrıntılayan bu kitabın amacı klinisyenlere danışanlarının veya hastalarının sınırlarını belirlemek ve performanslarını iyileştirerek günlük yaşamlarında fonksiyonellik kazandırmak için fonksiyonel testleri anlama ve hayata dahil etme konusunda yardımcı olmaktadır.
   Stok Kodu    :    9786059528399
   Sayfa Sayısı    :    326
   Basım Yeri    :    İstanbul
   Basım Tarihi    :    2018
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059528399
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786059528399
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.