• Tüm Kategoriler
  • İstanbul Tıp Kitabevleri Göğüs Radyolojisinin Esasları (Temel Bilgiler) CANAN AKMAN

   İstanbul Tıp Kitabevleri Göğüs Radyolojisinin Esasları (Temel Bilgiler) CANAN AKMAN
   Görsel 1
   Fiyat:
   75,00 TL
   İndirimli Fiyat (%2,7) :
   73,00 TL
   Kazancınız 2,00 TL
   5.0 2
   73.00 www.garantikitabevi.com
   3
   Bu çok satan kitap, sizler için göğüs radyolojisine mükemmel bir başlangıçtır. Kitap, göğüs radyografisinin yorumlanmasına kolay anlaşılabilir, pratik bir temel oluşturmakla başlayarak; kardiopulmoner radyolojiye bir klinistenin bakış açısından yaklaşmaktadır. Sizler aynı zamanda MTG, yüksek çözünürlüklü BT ve multidedektor BT'yi de içeren en son görüntüleme teknolojisinin temellerini ve bu teknolojilerin klinik problem çözmede ne zaman en etkili olduğunu da öğreneceksiniz. 

   Kullanılan düzenli ve tutarlı sunuş şekli, materyale hakim olmayı kolaylaştırmıştır. Dijital kalitede şekil, özlü metin ve birçok yardımcı algoritma ve tablo, ihtiyacınız olan bilgiyi hızla bulmayı kolaylaştırmıştır. Her bölüm, sık karşılaşılan klinik problemler için size uzman kılavuzluğu sunan bir 'Klinisyenler için İnciler' kısmı içerir.

   Bu baskı, akciğer enfeksiyonu, kronik diffüz akciğer hastalığı, kalp hastalığı ve pulmoner nodüllerin değerlendirmesi ile ilgili yeni bilgiler sunmaktadır. İkinci baskı aynı zamanda multidetektor BT'nin pulmoner emboli ve torasik aort hastalıklarını değerlendirmek için kullanımı üzerine güncel bilgiler de sunar. Yazarlar, multidedektor BT görüntülerini, göğüs radyografilerini değerlendirmekteki uzmanlığınızı arttıran öğrenme gereçleri olarak kitabın her yerinde cömertçe kullanmışlardır.

   Göğüs Radyolojisinin Esasları' nın ikinci baskısı bir öğrenme aracı veya hızlı başvuru kaynağı olarak aynı ölçüde değerli olup; alanında erişilebilen kapsamda en geniş kavramları ve teknikleri sunmaktadır.
   (Tanıtım Bülteninden)
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789944211703
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9789944211703
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.