• Tüm Kategoriler
  • İstanbul Tıp Kitabevleri Biyokimya Öğrenci Laboratuvarı Uygulamaları Kitapçığı Dr. Öğr. Üyesi Soycan Mızrak, Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Özdemir

   Fiyat:
   160,00 TL
   3

   Biyokimya canlıya ait hücrelerin biyomoleküler düzeyde yapı taşlarının kimyasal bileşimini, birlikte yer aldığı reaksiyonları ve sağlıklı insandaki değişiklikler ile hastalıklar arasındaki ilişkileri inceleyen, tıbbın her alanını kucaklayan “ANAÇ” bir bilim dalıdır.
   Lisans düzeyinde laboratuvar deneyini gerçekleştirirken uygun bilgilerle sınırlama yaklaşımı; biyokimya bilgilerinin tamamını laboratuvarda öğrenmenin aksine, öğrencilerin dikkatini teorik bilgiyi pratiğe koymaya yönlendirir. Bu şekilde öğrencilerin deneysel becerilerini geliştirmeye odaklanarak laboratuvar çalışmalarından daha fazla verim aldığımızı görürüz. Ayrıca laboratuvar çalışmasının başarılı olabilmesi, laboratuvar kuralları ve laboratuvar güvenliği ile ilgili tüm kural ve önerilere uyarak gerçekleşir. Öğrenci Laboratuvarı Uygulamaları Kitapçığını laboratuvar öncesinde okumak, deney sonuçlarınızı not etmek ve düzenli olarak laboratuvar derslerine devam etmek yılsonu sınavlarında size kolaylık sağlayacaktır.
   ISBN    9786257291231
   Basım Yılı    2021
   Sayfa Sayısı    134
   Yazar(lar)    
   Dr. Öğr. Üyesi Soycan Mızrak, Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Özdemir

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257291231
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786257291231
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.