• Tüm Kategoriler
  • İstanbul Medikal Pilates Programları ve Çalışma Kitabı 2. Kademe Barış Çunguroğlu

   İstanbul Medikal Pilates Programları ve Çalışma Kitabı 2. Kademe Barış Çunguroğlu
   Görsel 1
   Fiyat:
   90,00 TL
   İndirimli Fiyat (%1,1) :
   89,00 TL
   Kazancınız 1,00 TL
   89.00 www.garantikitabevi.com
   3
   Öğrencilerinize öncelikli olarak merkezini kontrol etmeyi öğrettikten sona, her tekniğin hazır bulunuşluk ihtiyaçlarını belirleyerek bir sonraki tekniğe hazırlayın. Kusursuzca yaptığınız her teknik bir sonraki çalışmalarınızın temelini atmanıza neden olacaktır. Bir tekniği öğretirken basamaklara ayırmak işinizi kolaylaştıracağı gibi öğrencinizin de kazanma arzusunu geliştirerek motivasyonunu arttıracaktır. Yapılamayan veya başarısızlıkla sonuçlanan her teknik öğrencinizin bedeninde sakatlık ruhunda ise hayal kırıklığı yaratır.

   ‘'Öğrencilerinize iyi gözlem yapmadan gelişi güzel teknikler vererek mağlup olmasını sağlamayın.''

   İyi bir eğitmen olarak parçaları doğru bir şekilde birleştirmeli ve tekniklerin birbirleri ile nasıl bir iletişim halinde olduğunu iyi benimsemelisiniz. Dışarıdaki uyaranlara gözlerinizi kapatıp kalpten anlatarak zihninizi her verdiğiniz çalışma içerisinde açık tutmalısınız.
   Ezbere verilmiş bir teknik faydadan çok zarar getireceğini unutmadan çalımanıza başlayın, her öğrencinizi en sevdiğiniz bir yakınınızmış gibi koruyup kollayarak çalışmanızı inşa edin. Unutmayın öğrencinizin başarısı sizin başarınızdır.
   Öğrencinizin ilerliyor olması sizin aktardıklarınızın tamamı ile doğru olduğunun göstergesidir. Zorluklarla mücadele edebilme ve öğrencinize çizeceğiniz yol aslında sizin başarıya ulaşabilmek için çizdiğiniz yol olacağını hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.
   SEAMPilates serüveniniz ilerledikçe olaya daha iyi hakim olacak ve her hatayı en kısa sürede tespit edip en hızlı şekilde karar alrak uygulayacağınıza eminim.
   Her zaman sakin ve kontrollü olarak öğrencinizden gelen geri bildirimleri can kulağı ile dinleyin. Olumlu ya da olumsuz kendinize küçük notlar tutarak geleceğinizin kurgusunu yapın. Ilerlemek istiyorsanız öğrenmeye açık olun ve zihninizi tamamen boşaltın.
   Unutmayın, pilates bir sanattır.
   Stok Kodu    :    9786057607324
   Sayfa Sayısı    :    222
   Basım Tarihi    :    2019
   Dili    :    Türkçe
   Pilates Programları ve Çalışma Kitabı 2. Kademe    9786059528801    İstanbul Medikal   
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057607324
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786057607324
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.