• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Kitabevi Plastik Cerrahinin Temelleri Essantials of Plastic Surgery Figen Özgür, Mert Çalış

   Fiyat:
   1.800,00 TL
   İndirimli Fiyat (%1,7) :
   1.769,00 TL
   Kazancınız 31,00 TL
   3
   Kargo Bedava
   Essentials of Plastic Surgery kitabı piyasaya çıkmasını takiben sadece yayınlandığı Amerika Birleşik Devletleri’nde değil tüm dünyada heyecan uyandırmış ve plastik cerrahi camiasının vazgeçilmez kitapları arasına girmiştir. Essentials cep boyutu ile rahat taşınabilir olmuş ve hastabaşı vizitlerde bile başvurulabilir bir kaynak kitap özelliği kazanmıştır. Aynı zamanda kısa, net ve madde madde yazımıyla aradığınız bilgiye kolay ulaşılabilir bir kaynak olmuş, bilginin referanslarıyla verilmesiyle de ilgi duyduğunuz konuyu derinlemesine okumak ve araştırmak imkanı da sunmaktadır. Bu yönleriyle tıp öğrencileri ve asistanlar kadar olduğu kadar, doçentlik ve ulusal ve uluslararası yeterlilik sınavlarına hazırlanan genç uzmanların ve akademik amaçlarla kullanmak isteyen plastik cerrahların olmazsa olmaz kaynaklarından olmuştur.
   Ülkemizde de geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan bu kitaba yönelik olarak yoğun bir çeviri talebi gelmiştir. İkinci baskının da yakın geçmişte piyasaya çıkmasıyla Türkçe’ye çevrilmesi ve bilginin ulusal anlamda daha geniş kitlelere ulaşmasına olanak sağlamaya karar verdik. 
   Çeviriye katkı veren tüm öğretim üyeleri, uzman ve araştırma görevlisi arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkür ederiz. Kitabın dizgi, grafik ve görsel elemanlar açısından aslına uygun olarak sizlere ulaşmasında olağanüstü çaba gösteren Pelikan Kitabevi çalışanlarına içtenlikle teşekkür ederiz. 
   İkinci baskısıyla birinci baskının güncelliğini yitirdiği konuları yeniden ele alan, görsel ajanlarla zenginleşen ve plastik cerrahinin popular birçok konusu dahil eden Essentials of Plastic Surgery’den keyif almanız dileklerimizle… 
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059160384
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059160384
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.