• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Kitabevi Pediatrik Fizyoterapi Rehabilitasyon Tülay Tarsuslu Şimşek

   Fiyat:
   650,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   649,00 TL
   Kazancınız 1,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   İKİNCİ BASKIYA ÖNSÖZ

   İlk basımının hızla tükenmesiyle ikinci basımını gerçekleştirdiğimiz "Pediatrik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon” kitabının okuyucu geri dönüşleri kitabın hazırlanma amacına ulaştığını göstermiş olup motivasyonu oldukça yükseltmiştir. Kitabın ikinci basımında, bazı yazılar yeniden güncellenmiş ve farklı konular da eklenmiştir. Teknolojik gelişmeler ve yenilikler diğer birçok çalışma alanında olduğu gibi pediatrik rehabilitasyon alanında da hızlı değişim ve gelişmelere neden olmaktadır. Değişim ve gelişim çağına ayak uydurmak, yenilikleri takip etmekle kazanılmaktadır. Bu kitap hazırlanırken, mümkün olduğunca en güncel literatür, kaynak olarak kullanılmış ve okuyucuların dağınık bir şekilde ulaşabilecekleri bilgiler toplu bir halde okuyucuya sunulmuştur.

   Kitap sadece akademik alanda çalışan akademisyenler değil, aynı zamanda klinisyenler ve lisans düzeyinde eğitimini sürdüren değerli öğrenciler içinde oldukça doyurucu bilgiler içermektedir. Kitap hazırlanırken, bilgiler özet şeklinde değil mümkün olduğunca detaylı bir şekilde verilmiştir. Bu anlamda, kitabın amacına uygun olarak hazırlandığı kanaatindeyim.

   Kitabın sadece alanda çalışan profesyoneller değil aynı zamanda çocuk ailelerine de yararlı olmasını umut ediyor, yaşamın ilk anlarından başlayan ve sonrasında devam eden sağlıklı bir hayat diliyorum.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059160353
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059160353
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.