• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Kitabevi Ortopedik Nöroloji Nörolojik Seviyelere Diyagnostik Rehber Gül Baltacı

   Fiyat:
   400,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   399,00 TL
   Kazancınız 1,00 TL
   1

   Ortopedik Nöroloji

   Nörolojik Seviyelere

   Diyagnostik Rehber

   Prof. Dr. Gül Baltacı

    

   Nörolojik ve ortopedik seviyelerdeki patolojilerin iyi bilinmesi ve klinik değerlendirmeler sonucunda hem doktorlar hem de fizyoterapistler tarafından tedavinin daha hızlı şekillenmesine olanak sağlayacaktır. Klinik karar verme sürecinin hızlılığı için klinik değerlendirme ve nörolojik seviyelerdeki patolojilerin şematize yöntemle açıklandığı bu değerli kitabı yazan Dr. Hoppenfeld kolay ve anlaşılır yöntemi açıklamıştır.

   Dolayısıyla, genç hekimler, ihtisas yapan doktorlar, fizyoterapi öğrencileri ve fizyoterapistler için kaynak olacağını düşündüğüm bu kitap bir rehber niteliğinde ellerinin altında olması ve meslek hayatlarında da her zaman gerekli olacağı görüşündeyim. Bu önemli farklılığı nedeniyle tecrübelerini kitaptaki özgün şekillerle birleştiren Dr Hoppenfeld 1977 yılında ilk baskısı ile açıklamıştır.

   Kitabın Türkçeye çevrilmesinde desteklerini esirgemeyen konuları ile ilgili uzman ve değerli öğretim üyeleri Uzm. Dr. İhsan Doğan, Eray Serhat Aktan, Doç. Dr. Ali Kemal Oğuz, Uzm. Dr. Zafer Atbaşı, Prof. Dr. Uygur Er'e teşekkür ederim. Bu eserin tüm doktorlara ve fizyoterapistlere yararlı olması dileğiyle günümüze aktarılmasını sağlayan Hipokrat Yayınevine ve titiz çalışması ve dizgisi ile orijinalini koruyarak hazırlayan Sayın Hüseyin Çağlıkasap'a teşekkür ederim.Boyut
   :
   16X24
   Sayfa Sayısı
   :
   136
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Basım Tarihi
   :
   2018
   Çeviren
   :
   Prof. Dr. Gül Baltacı
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059160902
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059160902
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.