• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Kitabevi Ortopedi Asistan Kılavuzu Uzmanlık Eğitimi Nasıl Verimli Geçirilir Yalım Ateş, Erbil Aydın, Önder Ersan

   Fiyat:
   180,00 TL
   İndirimli Fiyat (%1,1) :
   178,00 TL
   Kazancınız 2,00 TL
   3
   Kargo Bedava
   Değerli asistan meslektaşlarım,
   Ortopedi ve travmatoloji uzmanlık eğitimi, diğer cerrahi dallarında olduğu gibi teorik yükü ve pratik ağırlıklı uygulamaları ile yeni bitirdiğiniz tıp fakültesi eğitimine göre farklılıklar göstermektedir. Biliyorum ki bedensel olarak yorucu bir günün sonunda, teorik bilgiyi pekiştirmek için kalın referans kitaplar ile internetteki sayfalar arasında savrularak doğru bilgiye ulaşmaya çalışmaktasınız. Bu yoğun ve yorucu sürecin ilk zamanlarını verimli geçirmek için güncel bir Türkçe kılavuz kitap eksikliğini fark ettik.
   Bu kitabı, asistanlığın ilk yıllarında ortopediye giriş kitabı olarak, yeni başlayan asistanlara ve bu konuya ilgi duyabilecek Tıp fakültesi öğrencilerine ilk kaynak olabilmesi için tasarladık. Olabildiğince kısa olmakla birlikte ortopedi ve travmatolojiyle tanışmanızı sağlayacağını düşünmekteyim. Kitabımız içerik bakımından da ilk yıllarda sıkça karşılaşılan konu ve sorunları içermektedir.

   Bu eser genel olarak, 1960’lardan bu yana ortopedi ve travmatoloji uzmanlık eğitimi veren, Dışkapı Eğitim Hastanesi’nin tecrübesiyle hazırlanmıştır. Asistanların ihtiyacı olan bilgilerden uzaklaşıp, akademik ayrıntılarda boğulmaması için kıdemli cerrahlar ve genç arkadaşlarımızın ortak çalışması ile daha sade ve çekirdek bilgiler içeren bölümlerden oluşmaktadır.
   Yaptığımız girişimin sonucunu çok kısa zamanda görebildiğimiz, mesleki tatmini en yüksek bölümlerden olan ortopedi ve travmatolojinin uzmanlık eğitimine başlarken; bu kitabın size ilk adımları atmanızda yön göstermesini umuyor, başarılar diliyorum.
   Doç. Dr. Yalım Ateş

   Stok Kodu    :    9786057874726
   Boyut    :    16 x 24 cm
   Sayfa Sayısı    :    430
   Basım Yeri    :    Ankara
   Baskı    :    1
   Basım Tarihi    :    2020
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Kağıt Türü    :    1. Hamur, 80 gr.
   Dili    :    Türkçe
   Ortopedi Asistan Kılavuzu    Uzmanlık Eğitimi Nasıl Verimli Geçirilir    Yalım Ateş    Erbil Aydın    Önder Ersan    9786057874726    Hipokrat Kitabevi 
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057874726
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786057874726
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.