• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Kitabevi İpuçları ve Tuzaklar İpuçları ve Tuzaklar Baş - Boyun ve Beyin Görüntüleme Varyasyonlar ve Diğer Zor Tanılar Ebru Özan Sanhal

   Fiyat:
   1.650,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   1.639,00 TL
   Kazancınız 11,00 TL
   Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
   İpuçları ve Tuzaklar Baş-Boyun ve Beyin Görüntülemekitabı, günlük radyoloji pratiğinin önemli bir bölümünü oluşturan beyin, baş-boyun ve omurga patolojilerine ait sıklıkla gözden kaçırılan tanıları ve tuzakları, odaklanmış ve kolaylaştırılmış bir öğrenme sağlayacak şekilde örneklemektedir. Her bir olguda, tipik klinik bulgular, ayırt ettirici görüntüleme bulguları ve ayırıcı tanılar ile birlikte öğretici noktalar sunulmaktadır. Kitabın gerek teorik gerekse de pratik nöroradyoloji bilgisini tazelemek ve tanı koyma becerilerini geliştirmek ihtiyacı duyan radyoloji uzmanları ile her düzeydeki radyoloji asistanlarına faydalı olmasını umuyoruz.
   Kitabın çevirisi sırasında aslına tamamen sadık kalmaya ve mümkün olduğunca Türkçe kelimeler kullanmaya özen gösterdik. Bu amaçla baş-boyun ve beyin radyolojisi konularındaki referans kitapların mevcut Türkçe çevirilerini titizlikle gözden geçirdik ve Türk Dil Kurumu (TDK) Bilim ve Sanat Terimleri Sözlüğü'nden faydalandık. TDK Sözlüğü'nde karşılığı bulunmayan kelimeler veya dilimize yerleşmiş yabancı kökenli bazı terimler ise kolay anlaşılabilirliği sağlamak amacıyla Türkçeye çevrilmeden olduğu gibi kullanıldı.
   Değerli tecrübeleri ile her konuda yol gösterici olan Ufuk Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı Başkanı Sayın Hocam, Prof. Dr. Mehmet Ali Yinanç'a; çeviri sırasındaki emeği ve kıymetli desteği için Sayın Hocam Prof. Dr. Sadi Gündoğdu'ya; bu kitabın çevirisi konusunda fikir verip yüreklendiren ve yardımlarını esirgemeyen Sayın Hocam Doç. Dr. Gökçe Kaan Ataç'a ve yoğun iş yüklerine rağmen çeviriye katkıda bulunan diğer tüm meslektaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunarım.
   Yrd. Doç. Dr. Ebru Özan Sanhal
   Ufuk Üniversitesi
   Radyoloji Anabilim Dalı, Ankara
   Stok Kodu : 9786059160551
   Boyut : 20x28
   Sayfa Sayısı : 491
   Basım Yeri : Ankara
   Basım Tarihi : 2017
   Çeviren : Ebru Özan Sanhal
   Kapak Türü : Karton Kapak
   Kağıt Türü : 1. Hamur
   Dili : Türkçe
   İpuçları ve Tuzaklar    BaşBoyun ve Beyin Görüntüleme    Varyasyonlar ve Diğer Zor Tanılar    Ebru Özan Sanhal    9786059160551    Hipokrat Kitabevi    Ebru Özan Sanhal   
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059160551
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059160551
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.