• Tüm Kategoriler
  • Hipokrat Kitabevi Çocuklarda Ergoterapi Gonca Bumin

   Fiyat:
   450,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   449,00 TL
   Kazancınız 1,00 TL
   Aynı Gün Kargo
   Çeviri Editörünün Önsözü

   Ergoterapinin ülkemizde yeni bir bilim alanı olması nedeniyle henüz Türkçe kaynakların olmaması bizleri orjinali İngilizce olan bu kitabı Türkçe hazırlamaya yöneltti. 

   Özel gereksinimli olsun ya da olmasın çocukların toplumsal hayata hazırlanması ve onların toplumsal katılımı çok önemlidir. Çocukların rolleri ve aktivite performanslarına dolayısıyla toplumsal katılımlarına etki eden birçok faktör vardır. Bu kitapta toplumsal katılımı etkileyen faktörler tüm yönleriyle ele alınmakta, değerlendirme ve müdahale yaklaşımları anlatılmakta; gerek eğitimciler gerekse özel gereksinimli çocuğu olan ailelere çocukların toplumsal katılımlarını artırmaya yönelik ipuçları sunulmaktadır.

   Bu kitabın hazırlanmasında özveriyle çalışan ve emek veren sevgili arkadaşlarım  Doç Dr. Meral Huri, Yrd. Doç. Dr. Onur Altuntaş, Uz. Fzt. Gökçen Akyürek, Uz. Fzt. Sinem Salar, Uz. Fzt. Orkun Tahir Aran, Dr. Fzt. Hatice Abaoğlu, Uz. Fzt. Sedef Şahin, Uz. Fzt. Berkan Torpil, Fzt.Tarık Demirok, Erg. Sinem Kars, Uz. Fzt.Fulya Damla Çolak, Uz. Erg. İbrahim Yavuz Tatlı, Erg. Kübra Şahadet Sezer,  Erg. Büşra Kahraman Baysan, Erg. Yasin Tekeci’ye ve Hipokrat Yayınevinden Ali Çelik ve kitabın dizgisini titizlikle tamamlayan Hüseyin Çağlıkasap’a teşekkürlerimi sunuyorum. 

   Tüm akademik yaşantım boyunca her zaman sabırla beni destekleyen sevgili eşim Prof. Dr. Ali Bumin ve sevgili kızlarım Gizem ve Selin’e sonsuz teşekkürler…

   Özel gereksinimli çocuklarla çalışan ergoterapistler, fizyoterapistler, eğitimciler ve ailelerimize faydalı olması dileğiyle…

   Prof. Dr. Gonca Bumin 
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059160650
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059160650
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.