• Tüm Kategoriler
  • Her Yönüyle Maksiller Sinüs Lifting Teknikleri Dentsem

   Lütfen Fiyat Sorunuz
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Muayenehane pratiğinde her geçen gün daha da artarak uygulanan sinüs lifting operasyonları konusunda kapsamlı bir Türkçe kitap eksikliği uzun süredir hissedilmekteydi. Bu eksikliği gidermeye yönelik olarak,İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş, Çene Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sertan Ergun tarafından hazırlanan"Her Yönüyle Maksiller Sinüs Lifting Teknikleri”kitabı, Türkiye’de bu alanda yayınlanmış ilk kitap olma özelliğine sahip.
   Kitap, başta oral ve maksillofasiyal cerrahi branşında uzmanlık ve doktora öğrencileri olmak üzere, maksiller sinüs lifting teknikleri hakkında bilgi edinmek isteyen tüm diş hekimleri için faydalı ve uzun soluklu bir eser olması doğrultusunda hazırlandı. Toplam 342 literatürün, 560 fotoğrafın yer aldığı 280 sayfalık kitabın, geniş ve detaylı teorik bilgilerin yanı sıra bu alanda en son yayınlanan teknik ve malzemelere de yer verilerek klinik uygulamalarda bir rehber olması amaçlandı.
   Prof. Dr. Sertan Ergun’un uzun yıllara dayanan özenli çalışması sonucunda ortaya çıkan kitapta yer alan her bilgi ilgili literatür ile desteklendi. Ayrıca kitabın görsel yönüne de özel bir önem verildi, yüksek kalitede kadavra fotoğrafları ve kitaba özel hazırlanan illüstrasyonlarla adeta okuyucuya görsel bir şölen sunuldu.
   Yıllar içerisinde çes?itli eg?itimler, seminerler, sempozyumlar, kongreler ve bire bir söyles?ilerde maksiller sinüs lifting operasyonları ile ilgili diş hekimlerinin pek çok sorularının olduğunu ve bunlara pratik cevaplar aradıklarını fark eden Prof. Dr. Sertan Ergun, başucu kaynağı olması beklenen kitap için bir soru cevap bölümü de hazırladı. En çok sorulan 45 soru ve bu soruların kanıta dayalı kısa ve net cevapları içeren soru-cevap bölümünün sinüs lifting uygulamaları yapan diş hekimler için kritik ip uçları sunacaktır.
   Kategori    :    DİŞ HEKİMLİĞİ
   Yazar    :    Prof. Dr. Sertan Ergun
   Sayfa Sayısı    :    280
   Ebat    :    21 X 29,7 cm
   ISBN    :    9786058612051
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786058612051
   MarkaGarantiKitap
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786058612051
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.