• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Kitapevi Dental Sırlar

   Güneş Tıp Kitapevi Dental Sırlar
   Görsel 1
   Fiyat:
   240,00 TL
   İndirimli Fiyat (%2,1) :
   235,00 TL
   Kazancınız 5,00 TL
   235.00 www.garantikitabevi.com
   1
   Kargo Bedava
   Formatı gereği çok kolay ve akıcı okunan bu eser öğrenciler, DUS’a hazırlananlar, klinisyenler ve kendi alanı dışındaki gelişmelere ilgi duyan akademisyenler için MÜKEMMEL ve KENDİNİ İSPATLAMIŞ bir kaynaktır.
   Diş hekimliği ve ağız sağlığı alanındaki konulara pratik ipuçları ve uzman cevapları sunan Dental Sırlar 4. Baskı, klinik uygulamalar, sınavlar ve DUS için iyi bir hazırlık aracıdır.
   Tüm Dünyada Çok Satan Eserin Özellikleri;
   • Kısa ve öz soru-cevap formatı oral patoloji ve radyoloji, periodontoloji, endodonti, restoratif diş hekimliği, prostodonti ve implantoloji, ortodonti, pedodonti, ağız ve çene-yüz cerrahisi ve enfeksiyon kontrolü gibi kilit alanları kapsamaktadır.
   • Soru formatları ve kısa cevaplar, bilginin, öğretenlerin her zaman sağlamaya çalıştıkları ve öğrencilerin istediği "haplar” olarak alınmasına katkıda bulunmaktadır.
   • Her tür hasta için değerlendirme ve planlama becerilerinizi geliştirecek olan bu kitap, biyolojik prensiplerden tedavi planlamasına ve klinik prosedürlere kadar geniş kapsama alanına sahiptir.
   • Anlaşılması kolay bir yaklaşım, önemli noktalar kutuları, tablolar, grafikler ve bol miktarda referansla bilgilerinizi pekiştirirken kanıta dayalı araştırmaları kullanarak, risk değerlendirmesi, prognoz ve beklenen tedavi sonuçlarının planlama sürecini nasıl etkilediğini göstermektedir.
   • Yeni bölümler hasta teşhisini ve ekip temelli tedavi planlamasını ve karar verme algoritmalarını içerir.
   • Yeni materyaller, teknikler, enstrümantasyon ve tedavinin biyolojik temelini anlamadaki gelişmelerin tümü yeni baskıya yansıtılmıştır.
   • Format ayrıca standart bir kitapta bulunmayan bir farklılığa da izin vermekte, okuyucu kitap boyunca mizahla da karşılaşmaktadır. Amaç, okuyucuların zevk alacağı, yararlı ve teşvik edici bulacağı bir çalışma sunmaktır.
   • Kısa cevaplar, özlü bilgilerin geçişini sağlarken, arka plan veya gerekçelerle pek fazla tartışmaya izin vermemektedir.
   • Diş hekimliği öğrencileri ve uygulayıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için, her bölümdeki soruların karmaşıklığı konusunda yeterli genişlik sağlamaya çalışılmıştır.
   • Stephen Sonis ve uzman katkı ekibi tarafından yazılan bu mini referans, gerçek dünyadaki klinik senaryolara hazırlanmayı kolaylaştırmaktadır.
   Kategori    :    DİŞ HEKİMLİĞİ
   Yazar    :    Stephen T. Sonıs
   Çeviri Editörü    :    Prof. Dr. Gülay Varlı UZUN
   Sayfa Sayısı    :    367
   Baskı Tarihi    :    2020
   Ebat    :    15 x 23 cm
   Kağıt    :    Kuşe-Renkli
   ISBN    :    978972777910
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu978972777910
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   978972777910
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.