• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Kitabevi Barash Klinik Anestezi Berrin Işık, Ömer Kurtipek, Paul G. Barash

   Fiyat:
   1.900,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   1.885,00 TL
   Kazancınız 15,00 TL
   3
   Barash Klinik Anestezi +DVD
   Uzmanların anesteziyolojide kesin cevapları bulduğu EN BAŞARILI KAYNAK!
   Klinik Anestezi; farmakoloji, fizyoloji, eşlik eden hastalıklar ve cerrahi işlemlerin derinlemesine ele alınmasını sağlayarak, anestezi alanındaki tüm klinik konu ve seçenekleri kapsar.
   Berraklığı, derin kapsamı ve sağlam multimedya özellikleriyle benzersiz olan bu klasik klinik referans, size bugünün bakım standartlarını etkin bir şekilde uygulamanız ve hastalarınız adına en uygun klinik kararları vermeniz için en son temel bilgileri sunar.
   *** Görsel-işitsel kaynakların yenilikçi kullanımı Klinik Anestezi serisinin kalitesini ortaya koyan ayırt edici bir özelliğidir. Farklı eğitim materyallerinin her bölümün dokusuna yerleştirilmesi, okuyucunun deneyimini zenginleştirmeye hizmet eden ekindeki DVD, En İyi Bilim, Teknoloji, Tıp DVD dalında prestijli Uluslararası Folio Bilgi Bankası Ödülü'nü kazanmıştır.
   Özellikler:
   • Kardiyovasküler farmakoloji üzerine yeni bir bölüm, otonomik farmakolojinin yeniden yorumlanması, büyük ölçüde genişletilmiş Klinik Güncellemeler bölümü, mesleki tehlikelerin güncellenmiş kapsamı ve diğer birçok önemli ilavelerle en son bilgileri edinin.
   • Her bölümdeki Önemli Noktalar ile en önemli bilgilere odaklanın.
   • 175'i aşkın yeni hikayeleştirilmiş interaktif klinik vinyetler (kısa not ve çizimler) ile becerilerinizi geliştirin; size usta bir öğretmenin rehberlik ettiği sanal bir sınıf ortamında, sık rastlanan ve nadir görülen klinik konulara odaklanmış tartışmalara katılın. Burada size klinik bir soru sorularak uygun cevabı geliştirmeniz için zaman verilecek. Ardından aşamalarla cevabın açıldığını görecek ve duyacaksınız.
   • Güçlü video koleksiyonunda gösterildiği gibi temel girişimlerin nasıl uygulandığını görürsünüz.
   Stok Kodu:9789752777804
   Boyut:19x27
   Sayfa Sayısı:1816
   Basım Yeri:Ankara
   Basım Tarihi:2020
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Kağıt Türü:Renkli
   Dili:Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752777804
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752777804
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.