• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Kitabevi AAOS Kapsamlı Gözden Geçirme - 3 Cilt Cem Nuri Aktekin, Zafer Güneş, Cihan Ergün, Buğra Kundakçı

   Fiyat:
   4.300,00 TL
   3
   AAOS Kapsamlı Gözden Geçirme - 3 Cilt

   AAOS Kapsamlı Ortopedik Gözden Geçirme Kitabı’nın 3. Baskısı TOTBİD editörlüğünde yapılmıştır.

   Ortopedi ve Travmatoloji Branşının tamamını içeren bu kitap serisi, yeni gelişmelerin ve bölümlerin de içine eklenmesi ile ortopedi ve travmatoloji branşı ile ilişkili olabilecek tüm bilgileri içeren bir başucu kaynağı haline gelmiştir. Bu kitap serisi, branşımız ile ilgili sınavlarda da içerdiği yeni ve güncel bilgilerle başvurulabilecek en önemli kaynaklardan birisidir.

   AAOS Kapsamlı Ortopedik Gözden Geçirme’nin üçüncü baskısı, hem ileriye dönük önemli bir adımdır hem de önceki baskılarda yapılan çalışmaların devamı niteliğindedir. İlk baskı 2009 ' da ve ikinci baskı 2014 ' te yayınlandı. Bu baskı , ortopedik cerrahinin temel bilgilerinin yanı sıra, son 5 yıllık yayınlanmış literatürün kapsamlı bir incelemesini ve giderek daha önemli hale gelen konuların genişletilmiş kapsamını içermektedir. Bunu akılda tutarak, tamamen yeni yedi bölüm eklenmiştir: Minimal İnvaziv Omurga Cerrahisi, Spinal Görüntüleme, Biyoloji ve Güncel Uygulamalar, Skapula Bozuklukları, Geriatrik Travma, Kompartman Sendromu ve Göğüs Kafesi Kırıkları ve Yelken Göğüs.
   Dünyaca ünlü çoksatan bu eserin yeni baskısı;
   İkinci baskı gibi, üçüncü baskı da alt uzmanlık dallarına göre düzenlenmiş 11 ayrı bölümden oluşmaktadır.
   İçerik, materyale hızlı bir şekilde ulaşma ve kolaylaştırılmış okunabilirliğe olanak tanıyan bir ana hat biçiminde tutarlı bir şekilde yapılandırılmıştır.
   Her bölüm, 10 ila 12 bibliyografik giriş ve okuyucu için yalnızca bir "hafıza geliştirici egzersiz" olarak tasarlanmış olmakla kalmayıp, aynı zamanda bölümdeki en olası test edilecek bilgileri temsil eden Test Edilebilir Kavramlar ile son bulur.
   Tüm bölümler her konuda uzmanlar tarafından yazılmış ve titizlikle gözden geçirilmiştir. Bu metin, bölüm editörlerinin özverisi ve mükemmel çalışmaları olmadan tamamlanamazdı.
   Yazarlar, kitabın yazımında hedeflerini kolay anlaşılabilir ve okuyucu dostu tutma olduğunu belirtmişler ve kanaatimizce bu hedefi oldukça başarılı bir şekilde tutturmuşlardır.
   Yeterlilik sınavlarına ve diğer testlere hazırlanan öğrencilerin, asistanların ve yan dal asistanlarının, bu baskının ortopedik bilgilerini arttırmak için kullanıcı dostu kapsamlı bir inceleme metni olduğunu anlayacaklardır. Ek olarak, bu metin tüm ortopedi cerrahlarına uygulamalarında kullanabilecekleri kısa ve geniş tabanlı bilgileri sunmaktadır.
   Stok Kodu    :    9789752778726
   Boyut    :    19x27
   Sayfa Sayısı    :    2364
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2022
   Kağıt Türü    :    Kuşe-Renkli
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu 9789752778726
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
    9789752778726
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.