• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Gestasyonel Trofoblastik Hastalıklara Genel Bakış

   Fiyat:
   135,00 TL
   İndirimli Fiyat (%3,7) :
   130,00 TL
   Kazancınız 5,00 TL
   1
   Gestasyonel Trofoblastik Hastalıklara Genel Bakış
   Stok Kodu    :    978-975-277-799-6
   Kategori    :    Kadın Hastalıkları ve Doğum , 
   Editör    :    Prof. Dr. Ali Ayhan, Prof. Dr Sinan Özalp, Prof. Dr. Müge Harma, Prof. Dr. Mehmet Harma
   Sayfa Sayısı    :    216
   Baskı Tarihi    :    2020
   Ebat    :    16 x 24 cm
   Kağıt    :    Renkli - Kuşe
   Trofoblastik Hastalıklar Derneği Yayınıdır 
   Plasentadan kaynaklanan koryonik tümörlerin oluşturdukları klinik tablo için gestasyonel trofoblastik hastalıklar terimi kullanılmaktadır. Bu hastalıkların özelliği erken tanılarının mümkün olması, tümör belirleyici olarak hCG’nin etkin bir şekilde kullanılabilmesi ve malign formlarının etkin bir şekilde tedavi edilebilmeleridir. Tıpta başarının sırrı erken tanı, etkin tedavi ve yeterli izlemdir. Günümüz tıbbi bilgileri trofoblastik hastalıklar için bize bu olanakları sağlamıştır.
    "Gestasyonel Trofoblastik Hastalıklar” kitabı 1997 yılında yayınlanmıştı. Elinizde tuttuğunuz "Gestasyonel Trofoblastrik Hastalıklara Genel Bakış” kitabı ile konu tamamen güncellenmiştir.
   Özellikleri:
   "Gestasyonel Trofoblastik Hastalıklara Genel Bakış” kitabında, konunun genetiğinden başlayarak, yürütülmekte olan klinik araştırmalara dek uzanan bir mantık çerçevesinde konu dizgesi kurulmuştur.
   Bölümlerin özgünlüğünü korumak adına metin içeriklerine yönelik hemen hiçbir editoryal düzenleme yapılmamış olup, bu bağlamda konuların aktarımı, yazarların bilimsel perspektiflerinden gerçekleşmiştir.
   Her bölümün sonunda, konunun öne çıkan özelliklerinin birkaç cümle ile vurgulandığı "Kırmızı Kutu –Önemli Notlar” konulmuş, kitabın kapağı da buna gönderme yapacak şekilde tasarlanmıştır. 
   Tüm bölümler usta, uzun süre pratiği olan ve uluslararası deneyimli yazarlarca ele alındı. Tüm konuları bir bir güncelleştirilerek kitap tamamlandı. Amaçlanan  ihtiyacı olana en iyisini sunabilmektir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu 978-975-277-799-6
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
    978-975-277-799-6
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.