• Tüm Kategoriler
  • Güneş Tıp Dikey Marjin Kapatmalı Sabit Protezler Prof. Dr. Şenay Canay

   Fiyat:
   350,00 TL
   3

   Dikey Marjin Kapatmalı Sabit Protezler 
   Bu kitabın yazarlarından olan Dr Ezio Bruna ve Dr Andrea Fabianelli, genel ilginin modern bir bakış açısıyla, diş preparasyonu prensipleri ve esaslarına ve özellikle de gerek prostodontist gerekse periyodontolog olan seçkin araştırmacı ve klinisyenler arasında uzun ve sıcak tartışmaların konusu olan sözüm ona dikey preparasyonlara yeniden odaklanması amacına yönelik büyük bir liyakat göstermiştir.
   Tarihsel ve biyografik aktarımlar, uygulama yöntemlerinin tarifi, böyle preparasyonların avantaj ve dezavantajlarının doğru analizi, materyallerin doğru kullanımının endikasyonu ve ayrıca ölçü alımından bitime kadar her protetik aşamanın detaylı anlatımı, yalnızca çoğu preparasyon durumunu açıklığa kavuşturmaz, ama yetişmiş diş hekiminin gelişimi ve mesleğimize yeni katılanlar için başlangıç olması açısından esas olarak sağlam teorik bir temel oluşturmaktadır. Dolayısıyla, protez ile ilgilenen herkesin bu kitabı okuması önemli bir ayrıcalıktır.
   Klinik tedavilere ve laboratuvar aşamalarına akıllıca bir yaklaşım
   Prostodontist ve diş teknikerlerine yönelik bu atlas niteliğindeki kitap, temel olarak dikey marjin kapatmalı protezlerin hazırlanmasını konu almaktadır. Yalnızca bazı bölümler, yatay kapatma yöntemleri ile çakışmaktadır ve anlatılan tüm aşamalar doğru bir sonuca ulaşmak için birbiriyle bağlantılıdır.
   Kitabın Özellikleri
   • Kitap tüm yöntemsel aşamaları, 300 yüksek kalitede renkli fotoğraf sayesinde, açık bir şekilde anlatmaktadır.
   • Dikey marjin kapatmalı tekniğin avantajları ölçü, füzyon testleri ve simantasyon aşamalarında iyi marjinal uyum, kronların yüksek miktardaki retansiyonu, geçicilerin astarlanmasının kolaylığı konularında içeriği bulunan kitaptaki 11 bölümde anlatılmaktadır.
   Kategori    :    DİŞ HEKİMLİĞİ
   Çeviri Editörü    :    Prof. Dr. Şenay Canay
   Sayfa Sayısı    :    228
   Baskı Tarihi    :    2021
   Ebat    :    19,5 x 27,5 cm
   Kağıt    :    Kuşe- Renkli

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752778405
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752778405
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.