• Tüm Kategoriler
  • Güneş Kitabevi Temel Radyoloji İbrahim Tanzer SANCAK

   Fiyat:
   1.150,00 TL
   İndirimli Fiyat (%1) :
   1.139,00 TL
   Kazancınız 11,00 TL
   3
   TEMEL RADYOLOJİ
   TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI VE GÜNCEL RADYOLOJİ TEXTBOOK’U ÇIKIYOR.
   TÜRKİYE’DE YAYINLANAN EN FAZLA BİLGİ VE GÖRSEL İÇEREN RADYOLOJİ KAYNAĞI.
   TAMAMI RENKLİ 1456 SAYFA ve 2500 DİJİTAL KALİTEDE GÖRSEL
   Konularında çok deneyimli 56 yazar ve uzmanlık derneğinin toplantısında teorik olarak başlayan oluşum, bu muhteşem eserde yazıya döküldü. 
   Bu kitap yazarlarının bildiği tüm bilgiyi okura vermek için planlanmadı. Okuyucunun konular ile ilgili olarak mutlaka bilmesi gerekenlere odaklandı. Temel bilgiler düzenli bir şekilde yerleştirilmeye çalışıldı. 
   Bölümler sunulurken küçük okuma ipuçları bırakıldı. Bu ipuçlarından yumak oluşturmak isteyenler için daha ileri okuma kaynakları sıralandı.
   Bugüne kadar bilgileri edindiğimiz diğer temel radyoloji kaynaklarından farklı olarak bu kitapta konularında çok uzmanlaşmış değerli yazarlarımız spesifik konularda bilgi aktarımı gerçekleştirdi. 
   Özellikle tıp doktoru dışındaki meslek gruplarından medikal mühendislerimiz ve fizik mühendislerimizden özellikle radyolojinin temel konusu olan radyoloji fiziği konusunda yardım aldık ve değerli bilgilerini paylaştılar.
   Teknolojinin getirdiği yoğun değişiklik bizim bilgilerimize de yansıdı. Yeni eklenen bilgiler ile desteklenen birçok bölümde en son teknolojinin getirdiği kaynaklar kullanılmıştır. Özellikle radyobiyoloji konusunda ve radyasyon ekleri konusunda daha önce yazarlarımızın edindiği deneyimler ve bilgiler dikkatli bir şekilde sıralanarak okuyucuyla paylaşılmıştır.
   Kitabın temel içeriğini özellikle yeni başlayan asistan gruplarımızın bilgiyi temelden elde edebilmelerini sağlayacak şekilde basitleştirilmiş ancak derinleştirilmiş konuları da içermektedir.
   Bırakılan ipuçları özellikle sürekli gelişim ve değişim gösteren radyoloji literatürüne atıflar yapmakta okuyucunun bu noktadan kendini geliştirebilmesi için doğru yerlere odaklanmasını sağlamaktadır.
   Bir radyoloji kitabında olması gereken resim kalitesini en yüksek düzeyde tutulmuştur. Elde edilen resimler arşivlerde yıllarca böyle bir kitap için hazırlanmış dökümanlardan elde edildi. Özgün olmalarına özen gösterildi ve daha önemlisi bilgi aktarımının maksimum olması sağlandı
   Kitap, temel radyoloji içeriği dışında da özellikle girişimsel radyoloji konusunda bilgiler içermektedir. Girişimsel radyolojinin temel noktalarını ve daha ileri noktada nörogirişimsel radyoloji bilgilerinin de sizlerde bu kitapta detaylı olarak paylaşıldığını göreceksiniz.
   Unutulmaması gereken en önemli özellik, her noktanın okuyucuya aktarılmamış olmasıdır. Bunun önemli bir sebebi girişimsel radyoloji gibi pratik ile yapılabilen noktaların ancak o anda öğrenebilmesi gerçeğidir. Yıllar içinde kazanılmış deneyimlerin girişimsel radyoloji işlemlerle ve bilgilerle harmanlanarak size sunulmuş olması da önemli bir noktadır.
   Editör    :    Prof. Dr. İbrahim Tanzer SANCAK
   Sayfa Sayısı    :    1455
   Baskı Tarihi    :    2015
   Ebat    :    19,5 x 27,5
   Kağıt    :    Kuşe - Renkli
   ISBN    :    9789752775619
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752775619
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752775619
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.