• Tüm Kategoriler
  • Güneş Kitabevi Sabiston Cerrahi - Modern Cerrahi Pratiğin Biyolojik Temeli

   Fiyat:
   1.800,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   1.785,00 TL
   Kazancınız 15,00 TL
   3

   Sınırlı Sayıda Sabiston 2 Cilt Textbook Sadece 499 TL. Şimdi Alışveriş Yapın 257 TL Az Ödeyin.
   SABISTON CERRAHİ
   MODERN CERRAHİ PRATİĞİN BİYOLOJİK TEMELİ
   YİRMİNCİ BASKI
   Sabiston Cerrahi 1936’daki ilk baskısından bu yana genel cerrahinin tüm alanlarında yol gösterici olma bakımından en önde gelen kaynak olarak kabul edilmektedir. 
   20. baskı da adının cerrahiyle eş anlamlı kullanılmasını sağlayan ve geleneksel olarak uzman ve asistanların eğitimlerinin bir parçası haline gelen bu kitabın zengin içerik ve kalitesini devam ettirir niteliktedir.Baştan aşağı güncellenen bu klasik kitap genel cerrahi uygulaması ve sınavları için gerekli olabilecek tüm içeriği kapsamaktadır. Detaylı ve renkli intraoperatif görseller ve yüksek kalitedeki video klipler öğrenmenin önemli noktalarına vurgu yaparak cerrahi biliminin temellerini kavramanızı, en bilinçli kararları vermenizi ve her hasta için en iyi sonuca ulaşmanızı sağlar.

   Özellikleri:• 
   Bilinçli cerrahi kararlar almak ve optimal sonuçlara ulaşmak için altta yatan bilimi ve klinik uygulamalarını anlayın.
   • Zorlukların üstesinden gelin, olağandışı durumları yönetin ve alanınızdaki en güvenilir tavsiyeler ışığında komplikasyonlardan kaçının.
   • Sıvı-elektrolit dengesi, metabolik destek ve yara iyileşmesi gibi cerrahi uzmanlıklarla ilintili prensiplerden başlayarak organ bazlı ve geleneksel anlatım dizgisi sayesinde gereksinim duyduğunuz kapsama tek cilt içinde kolayca ulaşın.  Takip eden bölümlerde travma yönetimi, transplantasyon, onkoloji, meme, endokrin ve abdominal prosedürleri derlenmiştir.
   • Genel cerrahi asistanlarının eğitim sırasında karşılaştıkları konular ve baş ve boyun, torasik ve vasküler cerrahi, nöroşirurji, pediatri ve jinekoloji gibi alt uzmanlık alanları hakkında detaylı kapsamı keşfedin.
   • Minimal invazif cerrahideki inovasyonlar ve perkütan cihazlar gibi tedavi yaklaşımlarına ve en son cerrahi perspektifle ilgili güncel, bilinmesi gerekli bilgilere göz atın.
   • Renkli tasarımlı zengin görsel içerikle sunulan intraoperatif fotoğraflar, video klipler ve cerrahi teknik ve prosedürleri daha anlaşılır kılan şematik çizimler sayesinde zor konseptleri görsel olarak kavrayıp aklınızda tutun.
   • Önceki baskılara oranla artan sayıdaki şematik çizimler ve cerrahi sonuçlarla ilgili anahtar veriler sayesinde klinik karar verme sürecini hızlandırın.
   Yazar    :    Courtney M. Townsend
   Çeviri Editörü    :    Prof. Dr. Mehmet Ali GÜLÇELİK, Op. Dr. H. Erhan GÜVEN
   Sayfa Sayısı    :    2246
   Baskı Tarihi    :    2018
   Ebat    :    19,5 x 27,5 cm
   Kağıt    :    Renkli - Kuşe
   ISBN    :    9789752777125

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752777125
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752777125
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.