• Tüm Kategoriler
  • Güneş Kitabevi Robotik Rehabilitasyon

   Fiyat:
   145,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   144,00 TL
   Kazancınız 1,00 TL
   3

   Ülkemizde bu alanda yapılmış İLK ve TEK Ayrıntılı Kaynaktır.
   Robotik rehabilitasyon’’ kavramı; bu gelişmelere paralel olarak robotların rehabilitasyon alanındaki kullanımları sonrası ortaya çıkmış ve yaygın kabul görerek kullanılmaya başlanmıştır.
   "Robotik Rehabilitasyon’’ kitabı rehabilitasyon alanında çalışan kişilerin ve kurumların muhakkak sahip olması gereken bir kaynaktır.
   Ülkemizdeki rehabilitasyon camiasının (FTR uzman hekimleri, fizyoterapistler, ergoterapistler, diğer hekimler gibi) "Robotik Rehabilitasyon’’ yönteminde kullanılan cihazları, özelliklerini, klinik kullanımlarını ve etkinliklerini aktarabilmek; rehabilitasyon tıbbında görev alacak tüm sağlıkçıların eğitim sürelerinde yardımcı olmak için hazırlanmış MUHTEŞEM KAYNAK.
   Robotik Rehabilitasyon Neden Önemlidir; Gu?nu?mu?zu?n ilerleyen teknolojilerine eş zamanlı olarak tıp teknolojilerinde de önemli gelişmeler olmuş, yapılan araştırmalar neticesinde rehabilitasyon mühendisliği kavramı ile robotik cihazlar rehabilitasyon tıbbının kullanım alanına girmiştir. Bu alanda bilgi sahibi olmak Sağlık Profesyonelleri Mesleki Gelişim Açısından Önemlidir.
   Bu rehabilitasyon yöntemiyle göreve özgü? tekrarlı terapilerin yapılması motor yeniden öğrenmeyi ve nöroplastisiteyi artırarak pozitif etki etmektedir. Son yıllarda sıklıkla tüm dünyada ve ülkemizde kullanım alanı bulan bu robotik cihazlar ile rehabilitasyon alanında yeni bir umut ortaya çıkmıştır.
   Editör    :    Yrd. Doç. Dr. Hamza Sucuoğlu
   Sayfa Sayısı    :    225
   Baskı Tarihi    :    2018
   Ebat    :    16 x 24 cm
   Kağıt    :    Kuşe-Renkli
   ISBN    :    9789752777101

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752777101
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752777101

   Ürün Etiketleri

                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.