• Tüm Kategoriler
  • Güneş Kitabevi Koç: Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Prof. Dr. Can KOÇ

   Fiyat:
   1.500,00 TL
   İndirimli Fiyat (%3,3) :
   1.450,00 TL
   Kazancınız 50,00 TL
   3
   KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI VE BAŞ-BOYUN CERRAHİSİ + DVD (AMELİYAT VİDEOLARI)
   EN KAPSAMLI GÜNCEL KBB İÇERİĞİ, EN GENİŞ YAZAR KATILIMI, EN YENİ CERRAHİ VİDEOLARI, EN FAZLA KONU İÇERİĞİYLE 1 NUMARA
   KBB ilgili her şey şimdi hekimlerin parmak uçlarında – ve şimdi tamamı güncellenmiş içeriği ve çok sayıda ameliyat görüntüleri içeren DVD kapsamıyla 1 numara olmaya devam ediyor
   KBB ve Baş Boyun Cerrahisi kitabımızın ilk baskısında olduğu gibi ikinci baskısı da yoğun ilgi görmüş ve geniş bir okuyucu kitlesine hitap ederek kısa sürede tükenmiştir. KBB’nin en fazla okunan ve tercih edilen Türkçe yayını bu 3. baskısında, tamamen güncel bilgiler içerecek şekilde tamamen yenilenmiş ve cerrahi videolarıyla desteklenmiştir.
   Bu sıradışı eser önceki baskısında olduğu gibi KBB uzmanlarına en iyi şekilde yardımcı olmaya ve pratiklerini geliştirmeye devam ediyor. Tanı, tedavi, ayırıcı tanı ve cerrahi olmak üzere tüm bölümler okuyucu dostu formatta organize edilmiş ve yüzlerce konusunda otör yazar tarafından büyük emek ve tecrübeyle oluşturulmuştur.
   Kapsamındaki Muhteşem Özellikler:
   • 3. baskıda kitaba  "Geriatrik KBB, Optik dekompresyon, Pediatrik boyun kitleleri ve KBB  acilleri” gibi yeni bölümler eklenmiş
   • İkinci baskı ile birlikte verilen ve beğeni toplayan ameliyat videoları  DVD’si 3. baskıda da içeriği artarak yer almıştır. 
   • Kitap ekinde sunulan ve Türkiye’de ilk kez uygulanan cerrahi ameliyat videoları sayesinde, cerrahların ameliyathanelerine misafir olacak ve benzersiz bir mesleki tecrübeye tanıklık edeceksiniz. 
   • Kitabın geniş kapsamlı ve güncel olması olumlu geri bildirimlerin bir başka nedenidir. Sadece KBB değil birçok ilgili uzmanlık branşı için de bir referans kitabı haline gelmiştir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752777675
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752777675
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.