• Tüm Kategoriler
  • Güneş Kitabevi Kardiyoloji Tanı ve Tedavi Çetin EROL

   Fiyat:
   430,00 TL
   İndirimli Fiyat (%1,2) :
   425,00 TL
   Kazancınız 5,00 TL
   3
   Current Kardiyoloji Tanı ve Tedavi, kardiyovasküler hastalıkların tanı ve tedavisi için gerekli temel bilgileri kısa, öz ve hızlı bir şekilde vermek üzere tasarlanmıştır. Onlarca kitap içerisindeki bilgi bu eserde özetlenmiş ve kullanıcı dostu bir kitap oluşturulmuştur. Kardiyoloji alanında tüm ülkelerde en fazla okunan kompakt kardiyoloji kitabı olma özelliğine sahiptir. Current Kardiyoloji Tanı ve Tedavi yoğunlaştırılmış bir kitap olarak kabul edilemez çünkü detaylı patofizyolojik tartışmalar elenmiştir, tanı tekniklerine yönelik herhangi bir bölüm yoktur; ve nadir ya da belirsiz antiteler dahil edilmemiştir. Ayrıca sadece bir kardiyak terapötik kitap da değildir çünkü tanı teknikleri, önleme stratejileri ve prognoz tam olarak tartışılmıştır.
   Hedef Kitle
   Current Kardiyoloji Tanı ve Tedavi, deneyimli hekimler için klinikte ya da serviste kullanılmak üzere hızlı bir başvuru kaynağı olarak tasarlanmıştır.
   Kardiyoloji uzmanları için yeterlilik sınavlarına hazırlıkta mükemmel bir gözden geçirme kaynağı olduğunu göreceklerdir.
   Ayrıca öğrenciler ve asistanlar spesifik durumların temel bilgilerini gözden geçirebilecek ve detaylı çalışma için gerekli kaynakları kontrol etme olanağı bulabileceklerdir.
   Kardiyoloji hastalarına hizmet veren hemşireler, teknisyenler ve diğer sağlık personeli de Current Kardiyoloji Tanı ve Tedavi kitabının kardiyoloji hastalıklarının bakımının tüm yönlerini içeren yararlı bir kaynak olduğunu göreceklerdir.
   Kapsamı
   Current Kardiyoloji Tanı ve Tedavi'nin içindeki 37 bölüm kardiyolojinin ana hastalık antiteleri ve terapötik zorluklarını kapsamaktadır.
   Gebelik ve kalp hastalığı, kalp hastalıklarında antikoagülanların kullanımı ve kalp hastalarının pre-operatif değerlendirilmesi gibi kardiyolojideki ana tedavi sorunları hakkında bölümler mevcuttur.
   Her kısım kendi alanlarının uzmanları tarafından yazılmıştır ancak tek bir yazar tarafından yazılmış metinlerde bulunan kitap içindeki bütünlüğü ve okuma kolaylığını sağlayabilmek üzere dikkatli bir edisyon yapılmıştır.
   Üçüncü baskıdan sonra kitap altı kısma ayrılarak yeniden organize edilmiştir: Kardiyovasküler Hastalıkların Önlenmesi; İskemik Kalp Hastalığı; Aritmiler; Kapak Hastalıkları; Kardiyomiyopati ve Kalp Yetmezliği; Sistemik Hastalıklar ve Kalp. Ayrıca antiplatelet ile ilgili bir yeni bölüm eklenmiştir.
   Çeviri Editörü: Prof. Dr. Çetin EROL
   ISBN: 9789752776487
   Baskı Tarihi: 2016
   Stok Kodu    :    9789752776487
   Boyut    :    16x24 cm
   Sayfa Sayısı    :    632
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2016
   Kapak Türü    :    Karton Kapak
   Dili    :    Türkçe


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752776487
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752776487
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.