• Tüm Kategoriler
  • Güneş Kitabevi Junqueira Temel Histoloji Konu ve Atlas

   Fiyat:
   450,00 TL
   İndirimli Fiyat (%2,4) :
   439,00 TL
   Kazancınız 11,00 TL
   3

   Junqueira’nın Temel Histolojisi, kırk yılı aşkın bir süreden beri tıp dünyasında dünya çapında ün yapmıştır.Başka hiçbir kaynak, insan vücudundaki hücrelerin işlevini ve dokuların yapısını bu denli bütünsel bir metin ve atlas halinde açıklamamaktadır. 14. Baskının tamamı güncellenmiş ve güncel bilgilerle revize edilmiştir.
   45 yılı aşkın süredir hücre biyolojisi ve histoloji, biyokimya ve fizyoloji alanındaki önemli bilgileribirleştirip, sade ve düzenli bir biçimde sunarak öğrencilerin gereksinimini karşılamakta ve daha sonraki sınıflarda görülecek olan patoloji çalışmaları için mükemmel bir temel oluşturmaktadır.Tam renkli yüzlerce resimle desteklenen on dördüncü baskı, tıbbi histoloji alanında hücrenin sitoplazma ve çekirdek yapısına, organları oluşturan dört ana dokuya ve vücuttaki organ sistemlerinin her birine en kapsamlı ve modern yaklaşımla odaklanmaktadır.Junqueira’nın her sayfası tam renkli mikrograflarla, insan dokularının ve organlarının kapsamlı bir atlasına ilişkin standart oluşturma niteliği taşımaktadır. Bu lazer netliğindeki mikrograflar vücuttaki her dokunun ve organın özelliğini açıkça ortaya koyarken, renkli çizimler metinde yer alan bilgilerin ayrıntılarını gerektiği ölçüde sunarak öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır.
   ÖZELLİKLER:
   Bölümlerin sonunda yer alan çoktan seçmeli Bilgi Sınama sorularıyla bölümlerin içeriğindeki önemli bilgileri pekiştireceksiniz.
   Bölümlere eklenen yeni klinik bilgi pencereleri histolojideki önemli kavramları yaşama geçirmektedir.
   Çalışmayı hızlandırıcı pedagoji kapsamındaki önemli Noktaların Özeti ve Özet Tabloları her bölümün en önemli başlıklarını belirleyip, aklınızda tutmanıza yardımcı olacaktır.
   Akıcı sayfa tasarımı ile sunulan daha fazla sayıda ve daha kısa paragraf öğrenilecek olan bilgilerin klinikteki karşılığını vurgulamaktadır.
   Ayrıntıları çok iyi ortaya koyabilen resim programıyla sunulan elektron ve ışık mikroskobu fotoğrafları hücre, doku ve organ yapılarını bir araya getiren görsel bir atlas oluşturmaktadır.
   Yazar    :    Anthony L. Mescher
   Çeviri Editörü    :    Prof. Dr. Seyhun SOLAKOĞLU. Dr. Aslı ERDOĞAN. Dr. Hasan Serdar MUTLU.
   Sayfa Sayısı    :    573
   Baskı Tarihi    :    2019
   Ebat    :    19,5 x 27,5 cm
   Kağıt    :    Kuşe-Renkli
   ISBN    :    9789752776999

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752776999
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752776999
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.