• Tüm Kategoriler
  • Güneş Kitabevi İç Hastalıkları Özet Kitabı

   Güneş Kitabevi  İç Hastalıkları Özet Kitabı
   Görsel 1
   Fiyat:
   387,00 TL
   İndirimli Fiyat (%7) :
   360,00 TL
   Kazancınız 27,00 TL
   360.00 www.garantikitabevi.com
   3

   İç Hastalıkları Özet Kitabı. YENİ, 2017 Baskı

   A’dan Z’ye tüm iç hastalıkları konularını güncel ve özet halde bulabileceğiniz, 443 konusunda otör yazar tarafından yazılmış muhteşem bir hızlı başvuru kaynağı.
   İç hastalıkları uzmanı mesleğini, kitaplar olmadan yapamaz. Karşısına hasta geldiğinde ise iç hastalıkları uzmanı, o hastası için o anda okuması gereken bilgileri içeren bir kitabı, elinin altında bulundurmalıdır. Çünkü o anda bilgi denizinde dolaşmaya zaman ayıramayabilir. İşte bu kitap "İç Hastalıkları-Özet Kitabı”, iç hastalıkları uzmanının bu gereksinimini karşılayabilmek amacıyla hazırlandı.

   Bu kitapta hastalıkların epidemiyoloji, fizyoloji, patofizyoloji, patoloji bilgilerine yer verilmemeye çalışıldı. Aksine o anda hekimin, hastasına yardım etmesi için ivedilikle gerekli tanı, ayırıcı tanı ve sağaltım bilgilerine yer verildi. Bilgiler, ülkemizin çok değerli 443 bilim insanının yazmış olduğu ana İç Hastalıkları Kitabı’ndan itina ve çok yoğun bir çaba ile süzülmüştür.

   Kendini güncel tutmak isteyen uzmanlar, asistanlar, yan dal uzmanları, aile hekimleri ve öğrenciler için okuyucu dostu formatta yazılmıştır.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752776685
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752776685
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.