• Tüm Kategoriler
  • Güneş Kitabevi Guyton Tıbbi Fizyoloji 14. Baskı

   Fiyat:
   990,00 TL
   3
   Guyton Tıbbi Fizyoloji 14. Baskı
   Bu dünyaca çok satan fizyoloji kitabı 14. Baskısında, bir önceki baskıya göre tamamen revize edilmiş ve mükemmel bir formatta sunulmuştur.
   Sade ve anlaşılır sunum stili, bütünlük sağlayan dili, klinik ve klinik öncesi öğrencilerle ilgili en alakalı içeriğe odaklanmasıyla tanınan Guyton ve Hall Tıbbi Fizyoloji Ders Kitabı, 14. Baskı, karmaşık kavramların maksimum düzeyde öğrenilmesini ve akılda tutulmasını sağlamak için farklı ve mükemmel bir format kullanır.
   *** Daha büyük bir yazı tipi boyutu temel bilgileri vurgularken, klinik örnekler de dahil olmak üzere destekleyici bilgiler daha küçük yazı tipiyle ayrıntılandırılır ve açık maviyle vurgulanır; bu, temel metnin hızlı bir şekilde gözden geçirilmesini veya daha derinlemesine bir çalışma yapılmasını kolaylaştırır. Bu iki tonlu yaklaşım, diğer olağanüstü özelliklerle birlikte, bu çok satan kitabı dünya çapında öğrencilerin gözdesi haline getiriyor.
   Dünyanın Fizyoloji Alanında Tartışmasız En İyi Kitabının, Yeni Baskısındaki Özellikleri:
   Temel fizyoloji ile patofizyoloji arasında köprü kurarak klinik ve klinik öncesi öğrenciler düşünülerek yazılmış klinik odaklı bir bakış açısı sunar.
   Daha sonra klinik karar vermede yardımcı olacak önemli ilkeleri vurgulayarak, temel gereksinimlere ve vücudun sağlıklı kalmak için homeostazı nasıl koruduğuna odaklanır.
   Öğrenmeyi ve akılda tutmayı kolaylaştıran sade, okunabilir bir yazı dili kullanarak bilgileri kısa bölümlerde sunar.
   1.200'den fazla tamamı renkli çizim ve diyagram içerir - hepsi fizyolojinin anlaşılmasını kolaylaştırmak için özenle hazırlanmıştır.
   Obezite, metabolik ve kardiyovasküler bozukluklar, Alzheimer hastalığı ve diğer dejeneratif hastalıklar dahil olmak üzere genişletilmiş klinik kapsamı içerir.
   Yazar    :    John E. Hall
   Çeviri Editörü    :    Prof. Dr. Berrak Ç. Yeğen, Prof. Dr. İnci Alican, Prof. Dr. Zeynep Solakoğlu
   Sayfa Sayısı    :    1158
   Baskı Tarihi    :    2021
   Ebat    :    21 x 27,5 cm
   Kağıt    :    Renkli - Kuşe
   ISBN    :    9789752778672
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752778672
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9789752778672
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.