• Tüm Kategoriler
  • Greenberg Nöroşirürji El Kitabı

   Fiyat:
   324,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Greenberg Nöroşirürji El Kitabı

   " Beyin Cerrahisinin, Dünya’da Kutsal Kitap Olarak Anılan Eseri Çıktı ”

   Taşınabilir, pratik formatıyla, Beyin Cerrahisi El Kitabı, başvuru ve gözden geçirme için kesin olarak elde olması gereken bir kitaptır.

   Bu tanınmış rehber, profesyonel uygulamada ortaya çıkan her tür durumda size yol gösterecek temel bilimsel kavramlar ve klinik uygulamalarla dolu yeni basımıyla geri dönüyor.
   Tümüyle çapraz kaynaklı ve indeksli ve binlerce literatür atıfıyla, bu rehber bilmek istediğiniz şeyi tam olarak bulmanızı kolaylaştırıyor.
   Beyin cerrahisindeki anahtar klinik konuların güncel biçimde kapsanmasına ek olarak, bu yeni basım yakın zamanda AANS ve CNS’nin Periferik Sinirler ve Omurga Hastalıkları Ortak Bölümü tarafından ortaya koyulan güncel lumbar füzyon kılavuzu ve servikal travma yönetimini içerecek biçimde, kanıta dayalı tıptan elde edilen uygulama parametrelerini bünyesine katıyor.
   Önemli Noktalar:
   Beyin cerrahisindeki kritik başlıkları kapsayan ayrıntılı içerik, genel bakım konularından, enfeksiyon, ağrı, tümörler, kafa travması ve omurga yaralanmalarındaki yaklaşıma kadar her şey.
   Yüzlerce klinik uygulamayla özlü organizasyon, etiyoloji, tedavi ve hastalar için bilgiyle eksiksiz metin.
   Bulgu ve belirtiye gore veya yerleşime dayalı, kolay başvurulan ayırıcı tanı tartışması.
   Postoperatif başağrısı, ankilozan spondilit, spontan intrakraniyal hipotansiyon, sakral kırıklar, vertebral dejeneratif değişiklikleri Modic sınıflandırması ve dahası…
   Post-herpetik nevralji, Galen veni malformasyonları ve kavernöz malformasyonlar gibi başlıklarla ilgili güncel bilgiler.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752773608
   MarkaGüneş Kitabevi
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9789752773608
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.