• Tüm Kategoriler
  • Gray's Anatomi Öğrenciler için

   Gray's Anatomi Öğrenciler için
   Görsel 1
   Fiyat:
   340,00 TL
   İndirimli Fiyat (%5,9) :
   320,00 TL
   Kazancınız 20,00 TL
   320.00 www.garantikitabevi.com
   3
   Kargo Bedava
   1858‘den yaklaşık 150 yıl sonra 2005 yılında, Churchill Livingstone – Elsevier Yayınevi tarafından, tümüyle yeni resimler ve çok titiz bir çalışma ile hazırlanmış topografik düzendeki Gray’s Anatomi’nin bu yeni versiyonu, yine ekol olmaya ve uzun yıllar anatomi öğretiminde görev yapmaya adaydır.

   Birinci baskısı ile tüm dünyada haklı bir ün kazanan “Tıp Fakültesi Öğrencileri için Gray’s Anatomi,” 5 yıl gibi kısa sürede ikinci baskısını yapmıştır. Anatomi ve klinik deneyim sahibi bir yazar ekibi, bu yeni baskıyı çağdaş anatomi derslerinde öğrendiklerinizi etkin olarak kapsayacak şekilde güncellemiş ve yeniden düzenlemiştir. Eşsiz yüzey anatomisi içeriği, çeşitli tıbbi görüntü ve klinik olgu örnekleri, anatomik kavramların pratik uygulamalarını göstermektedir. 100’den fazla öğretim elemanından oluşan bir uluslararası danışma kurulu, bu içeriğin doğru, güncel ve kullanım açısından kolay olmasını sağlamıştır.

   Kitap Giriş, Sırt, Göğüs, Karın, Pelvis ve Perineum, Alt Ekstremite, Üst Ekstremite ve Baş-Boyun olarak 8 bölümden oluşmaktadır.

   Giriş bölümünde, insan vücudu’na geniş bir genel bakış sunulmaktadır.

   İçerik boyunca, radyolojik ve bağlantılı tanısal görüntülerin kullanımı yanında güncel anatomik ve temel klinik bilgiler yer almaktadır.

   İkinci baskı, yeniden yazılmış, ekler içeren ve daha kolay kavranabilen bir abdomen bölümü içermektedir.

   Kranial sinirler, klinik bağlantıları yönünden daha kapsamlı olarak ele alınmıştır.

   Tanınmış tıbbi illustratörler Richard Tibbitts ve Paul Richardson tarafından yapılmış, 1000’den fazla özgün yeni resim, anatomik yapıları eşsiz bir anlaşılırlıkla tanımlayıp açıklamaktadır. Renklerin baştan sona uygun kullanımı, vücut yapılarının yerlerinin kolaylıkla öğrenilmesini ve akılda tutulmasını kolaylaştırmaktadır.

   Yeni bir düzenle hazırlanan İndeks, aranılan bilgilere daha kolay ulaşma olanağı sağlamıştır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059215404
   MarkaAnkara Nobel Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059215404
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.