• Tüm Kategoriler
  • Girişimsel ve Tedavi Edici Gastrointestinal Endoskopi

   Fiyat:
   99,00 TL
   1

   Bu kitabın amacı; sık olarak uygulanan girişimsel ve tedavi edici endoskopik prosedürleri öğretici şekilde gözden geçirip kısaca sunmaktır. Girişimsel endoskopi ile ilgili çok miktarda literatür bulunmakla birlikte, bu kitabın gerekliliği için bir çok neden vardır. En başta kitap kendi deneyimleri, taktikleri ve elde ettikleri püf noktaları ile katkıda bulunan, uluslar arası oldukça seçkin bir yazarlar grubu tarafından kaleme alınmıştır.

   Bir çok teknik basit şekilde tanımlanmış, endoskopistin kendi pratiğinde kolayca uygulayabileceği şekilde, önemli noktalar sırasıyla anlatılmıştır. Üstelik veriler kanıta dayalı kılavuzlarla sunulmuş, fakat kafa karıştırıcı olaylar ve sayılarla okuyucu boğulmamıştır. Nihayet kitap, adeta bir atlas şeklinde dizayn edilmiş, gerçek resimlerle eş zamanlı olarak açıklayıcı çizimler ve algoritimlerle zenginleştirilmiştir.

   Bu kitap asistanlar, üst uzmanlık dalı asistanları, gastroenteroloji uzmanları ve girişimsel endoskopi ile ilgilenen genel cerrahi uzmanlarına hitap etmektedir. Tanımlanan prosedürlerin büyük çoğunluğu, uzun yıllardır uygulanan ve gelecek yıllarda uygulanacak olan klasik tekniklerdir.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789756257371
   MarkaAvrupa Tıp
   Stok DurumuVar
   9789756257371
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.