• Tüm Kategoriler
  • Ema Tıp Kitabevi Lange Current Tanı ve Tedavi Çocuk Acil Tıp

   Fiyat:
   1.125,00 TL
   İndirimli Fiyat (%11,3) :
   998,00 TL
   Kazancınız 127,00 TL
   Baskısı Yok Yeni Baskısı Çıktığında
   Alanında en çok tercih edilen kitap serisi LANGE-Current'tan yeni ve güncel bir eser,
   Lange-Current’in “Çocuk Acil” alanında yazılmış olan ilk eseri Amerika Birleşik Devletleri ile aynı anda Türkiye’de, üstelik Türkçe…
   Her bölüm, rutin uygulama gereksinimlerini ve sırlarını en iyi şekilde yansıtabilen, deneyimli çocuk uzmanları tarafından yazılmıştır.
   Çocuk acil tıpta bu özlü ve güncel kılavuz ile hızlı tanı, etkin tedavi ve en son bilgileri içeren ipuçlarını sunmaktadır.
   Rutin bilgilerden, yaşamsal öneme sahip bilgilere kadar gereksinim duyduğumuz tüm tıbbi katkılara kolaylıkla erişim sağlamaktadır. Kitabımız; çocuk acil durumlara pratik yaklaşım yönergeleri ve çocuk güvenliği konularında yapılması gerekenleri anlatarak giriş yapmaktadır. Acil olgularla karşılaşma olasılığı olan tüm hekimlere kardiyak aciller, solunum sistemi acilleri, şok, ateş, karın ağrısı, nöbet ve diğer tüm alanlardaki bilgileri pratik olarak vererek, hasta yönetiminde hekimin en iyi yönetim stratejisini belirlemesinde etkili bir rol oynamaktadır. Ayrıca ayrıntılı değerlendirme gerektiren ve/veya rutinde sıklıkla karşılaşılan; döküntüler, spor yaralanmaları, solunum yolu enfeksiyonları gibi çocuk acil tıpta görülen hastalık ve/veya sorunların yönetiminde bulunmaz bir kaynak kitap olma özelliğindedir. Çocuk acil tıptaki kavramları anlamak ve açıklamak için sayısız tablolar ve 400'den fazla çizim ve resim ile elinizin altında bulunması gereken muazzam bir kitaptır.
   Tüm dünyada her yıl alanında en çok satan seri kitapları olma ünvanını elinde bulunduran LANGE-Current serisi Çocuk Acil Tıp kitabı ile sizler için Türkçe.
   ISBN    9786056600340
   Basım Yılı    2016
   Sayfa Sayısı    768
   Kitap Dili    Türkçe
   Çeviri Editörü    Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Doç. Dr. Murat Anıl
   Editör(ler)    C. Keith Stone, Roger L. Humphries, Dorian Drigalla, Maria Stephan
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056600340
   MarkaEma Tıp Kitabevi
   Stok DurumuBaskısı Yok
   9786056600340
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.