• Tüm Kategoriler
  • Dünya Tıp Kitabevi Meme Hastalıklarında Görüntüleme Ayşenur Oktay

   Fiyat:
   1.250,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   1.249,00 TL
   Kazancınız 1,00 TL
   3
   Kargo Bedava
   Meme Görüntülemesi günümüzdeki hızlı teknolojik gelişmeler ve meme bilimindeki yenilikler paralelinde memenin değerlendirmesinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Tanıdan tedaviye her aşamada görüntüleme ile elde edilen bilgilere ihtiyaç vardır ve multidisipliner ekip içinde radyoloğun rolü ve sorumlulukları artmıştır.

   Kadınların önemli bir sağlık sorunu olan meme kanserinde erken tanıda mamografik taramalar yaygınlaşmıştır ve artan sayıda uygulanmaktadır. Taramalar yanısıra tanısal amaçlı incelemelerde, görüntüleme eşliğinde yapılacak girişimsel işlemlerde, tedavi planlaması ve izlemde görüntüleme yöntemleri kullanılmaktadır. Radyolojik incelemelerin doğru yönetimi büyük öneme sahiptir. Mevcut kitap, tüm bu konuları kapsar nitelikte olup meme görüntüleme esasları, görüntüleme yöntemleri ve değerlendirme kriterlerini içermektedir. Meme hastalıklarıyla uğraşan hekimlerin ve radyoloji alanında araştırma görevlisi olan meslektaşlarımızın meme görüntüleme konusundaki eğitimlerinde başvurabilecekleri bir kaynak olması amaçlanmıştır.
   YAZARLAR
   Gülden Acunaş, Erkin Arıbal, Pınar Balcı, Işıl Günhan Bilgen, Levent Çelik, Figen Demirkazık, Gül Esen, Caner Fidaner, Serap Gültekin, Murat Kapkaç, Sibel Kul, Ayşenur Oktay, Şebnem Örgüç, Füsun Taşkın, Mehtap Tunacı, Nermin Tunçbilek, Levent Yeniay, Mehmet Halit Yılmaz

   Stok Kodu    :    9786059615389
   Boyut    :    19x27
   Sayfa Sayısı    :    456
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2020
   Kapak Türü    :    Ciltli
   Dili    :    Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615389
   MarkaDünya Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059615389
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.