• Tüm Kategoriler
  • Dünya Tıp Kitabevi Dermoskopi Atlası Fezal Özdemir

   Fiyat:
   1.875,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20,3) :
   1.495,00 TL
   Kazancınız 380,00 TL
   3
   Bu atlasda kütanöz melanom ve diğer melanositik deri lezyonlarına, çeşitli keratinositik lezyonlar ve vasküler lezyonlara ait dermoskopik özellikler, tanı ve ayırıcı tanı açısından detaylandırılacak şekilde hazırlanarak sunulmuştur.
   “Dermoskopi Atlası”, hemen tamamında klinik fotoğrafların da ilave edildiği, dikkatle seçilmiş, 794 adet dermoskopik görüntü içermektedir.
   Baskıda, resimlerin orijinal hallerine eşdeğer olabilmesine özen gösterilmiş, yanısıra resimlere yerleştirilen Karekod yardımıyla, görüntüleri telefon veya tabletten, HD kalitesinde izleme olanağı sağlanmıştır.
   Bu atlasda
   Dermoskopik kriterlerin net olarak tanımlanması, görselleştirilmesi ve Türkçe’leştirilmesi ile öncelikle temel bilgilere yer verilmiştir.
   Sonrasında, spesifik deri lezyonlarının gövde ve ekstremite yerleşimleri yanısıra yüz, saçlı deri ve palmo-plantar bölge gibi özel lokalizasyonlardaki dermoskopik özellikleri ele alınarak, saç, tırnak ve mukoza gibi deri eklerine ait lezyonların ve sık görülen çeşitli inflamatuvar/infeksiyöz dermatozların tanı ve ayırıcı tanısındaki dermoskopik özellikler ve ipuçları da işlenerek, tam kapsamlı bir içerik ortaya konmuştur.
   Ana hedeflerden birisi olan güzel Türkçe’mizle hazırlanan orijinal bir atlas yaratma hedefine de ulaşılmıştır.
   “Dermoskopi Atlası”ndan yararlanılarak ortaya konabilen, özellikle malign deri tümörlerine ait her erken tanı, atlasın oluşturulmasındaki emeği değerli kılarak, hem yazarlarımızın hem okuyucu meslektaşlarımızın armağanı olacaktır.
   Stok Kodu    :    9786059615150
   Boyut    :    21x30
   Sayfa Sayısı    :    440
   Basım Yeri    :    Ankara
   Basım Tarihi    :    2017
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615150
   MarkaDünya Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059615150
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.