• Tüm Kategoriler
  • Doğan Kitap Campbell's Operative Orthopaedics 4 Cilt, Türkçesi

   Fiyat:
   19.500,00 TL
   İndirimli Fiyat:
   19.449,00 TL
   Kazancınız 51,00 TL
   3

   Campbell's Operative Orthopaedics 4 Cilt TÜRKÇE
    İncelemekte olduğunuz bu 2017 versiyon Campbell's ile 2013 yılında yayınlanan bir önceki İngilizce versiyon Campbell's arasında bile, 100 yeni teknik, 300 yeni çizim ve 500 yeni ve güncellenmiş yüksek kalite fotoğraf farkı bulunmaktadır. Ortopedi camiasının bu tartışmasız en önemli kitabının, ülkemizde en son 2008 yılında Türkçe ye çevirildiği düşünülürse kitapta ne kadar değişiklik olabileceğini tahmin etmek güç olmayacaktır. 2017 versiyon Campbell's TÜRKÇE olarak Haziran 2020'de
   "Doğan Tıp Kitabevi" etiketiyle yayınlanacak olup ön siparişler alınmaya başlamıştır.
   Kapsam ve derinlikte rakipsiz olan "Campbell's Operative Orthopaedics" Ortopedik cerrahide en yaygın kullanılan kaynak olmaya devam ediyor ve yıllardır dünyanın dört bir yanındaki cerrahlar tarafından güveniliyor.
   -En son yeniliklerden haberdar olmanız için yüzlerce yeni teknik, illüstrasyon ve   teşhis görüntüsü içeren yeni sürüme yapılan güncellemelerle, kullanılmaya değer her son teknoloji prosedürün ne zaman ve nasıl yapılacağı konusunda güvenilir rehberlik sağlar.
   -Drs'in size getirdiği günümüzün tüm prosedürleri hakkında adım adım rehberlik ederek optimal sonuçlar elde edin.
   -Azar, Beaty, Canale ve dünyaca ünlü Campbell Clinic'ten birçok katılımcı.
   -Yaklaşık 100 yeni teknik, 300 yeni çizim, 500 yeni veya güncellenmiş fotoğraf ve yüksek kaliteli tanılama görüntüsü içerir. Her hasta için bilinçli klinik seçimler yapmaya yardımcı olmak için mümkün olan her yerde kanıta dayalı cerrahi kapsam sunar.
   -Ambulatuvar cerrahi merkezindeki total eklem artroplastisi hakkındaki en son bilgileri, metal duyarlılığın nasıl yönetileceğini içerir.
   -Skolyoz için kaburga bazlı distraksiyon implantları (VEPTR) ve uzaktan kumandalı büyüyen çubuklar (MAGEC) hakkında güncel ayrıntılar sağlar; femoroasetabular sıkışma (FAI) tanısı ve osteoartrit gelişimi üzerindeki etkisi; ve FAI'nin mini-açık doğrudan ön yaklaşımla tedavisi.
   -Cömert sanat eserleri, dört cilt boyunca tutarlıdır ve taze, modern bir görünüm sağlar.
   ISBN    9786058022157
   Basım Yılı    2020
   Sayfa Sayısı    4800
   Kitap Dili    TÜRKÇE
   Yazar(lar)    S. Terry CANALE, James H. BEATY
   Çeviri Editörü    Prof.Dr. Hayati Durmaz , Prof.Dr. Mehmet Aşık , Prof.Dr. Cengiz Şen , Prof.Dr. İrfan Öztürk , Prof.Dr. Cüneyt Şar , Prof.Dr. Önder Kılıçoğlu , Op.Dr. Ömer Naci Ergin , Op.Dr. Mehmet Ekinci , Op.Dr. Taha Kızılkurt
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786058022157
   MarkaDoğan Kitap
   Stok DurumuVar
   9786058022157
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.