• Tüm Kategoriler
  • Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar Meme 2018

   Fiyat:
   270,00 TL
   İndirimli Fiyat (%1,9) :
   265,00 TL
   Kazancınız 5,00 TL
   3
   “Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar” serisinde bu yeni başlıkla meme patolojisinde karşılaşılan tanısal zorluklara sistematik yaklaşım. Bu pratik, tam-renkli kaynak, memenin sıkça karıştırılan lezyonlarını ayırt ederek karar verme süreci boyunca kılavuzluk yapmak üzere, patolojik bulguların seçilmiş figürlerini, özlü ve uzmanca bilgiler ile birlikte kullanmaktadır. Materyallerin patologların çalışma şekline göre sunulmasıyla bu kullanıcı dostu cilt birbiri ile örtüşen morfolojik özelliklere sahip antitelerin hızlıca ayrımında yardımcı olacaktır.

   Meme patolojisinde en sık görülen antiteler yanı sıra seçilmiş daha ender hastalıkları da içeren 100’ün üzerinde ayırıcı tanı sunmaktadır.
   Klinik ve patolojik bulguların kısa, maddeler halinde özetlerini ve ilgili sayfalarda uygun resimsel örneklerini sağlamaktadır.
   Histopatolojik özellikler ve yardımcı testlere ilişkin, kolay karşılaştırılabilmesi için yan yana konulmuş, benzer görünümlü lezyonlara ait 700’den fazla tam renkli görüntüye ağırlık vermektedir.
   Olağan ve atipik hiperplazi, papiller lezyonlar, benign stromal lezyonlar, invaziv karsinom, vasküler lezyonlar, erkek memesi ve daha fazlasını içeren bölümlerden oluşmaktadır.
   Sahadaki patologlar, eğitim alan patologlar, patoloji asistanları ve tıp öğrencileri için idealdir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615198
   MarkaDünya Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059615198
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.