• Tüm Kategoriler
  • CADR Yayınları Yeni Müfredata Göre Arabuluculuk Soru Bankası Şamil Demir ,Hamdi Can Ünsal

   Fiyat:
   165,00 TL
   İndirimli Fiyat (%12,1) :
   145,00 TL
   Kazancınız 20,00 TL
   3
   Arabuluculuk mesleği kısa zamanda ülkemizin yargı sisteminde olumlu etkiler doğurdu. Dava şartı olarak getirilen alanlar da mesleğe olan ilginin artmasına neden oldu. Son yıllarda arabuluculuk sınavının yapılmaması nedeniyle sınava girecek aday sayısı arttı.

   CADR olarak üstlendiğimiz misyon gereğince kaliteli eğitim vermeyi ve kaliteli eğitim materyali hazırlamayı önemsiyoruz. Elinizdeki bu kitabı Temel Arabuluculuk Katılımcı Kitabının yazarlarının da dahil olduğu, akademisyenler ve eğitmenlerden oluşan bir yazar ekibi hazırladı. Bir soru bankası hazırlamak konusunda sözleştiğimiz gün düşündüğümüzden daha fazla emek sarf etmemiz gerekti. Bilgiyi sadece yüzeysel olarak yoklayan değil, düşündüren ve öğreten sorular hazırlamaya gayret ettik. Editöryal çalışmamız soruların hazırlanmasıyla ölçülebilecek bir mesai gerektirdi.
   Önceki baskılara gelen yüzlerce geri bildirim birçok düzelme, iyileştirme yapmamıza vesile oldu. Temel eğitim kitabına yeni eklenen “Arabuluculukta Taraf Vekilliği” ve çıkarılan “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” modülleri için gerekli güncellemeleri yaptık ve yeterli sayıda soru ekledik. Sonuç olarak ortaya çıkan çalışma yazar ekibi olarak bizi mutlu etti. Bu kaynağın sınava hazırlanan ve başarılı olmayı umut eden tüm meslektaşlarımıza faydalı olmasını diliyoruz.

   Barkod : 9786056861154

   Yayın Tarihi : 2022 Ekim

   Kapak Türü : Karton Kapaklı

   Kağıt Türü : I.Hamur

   Baskı Sayısı : 3

   Sayfa Sayısı : 332

   Ebat : 16x23,5

   Takım :

   Dili : Türkçe

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056861154
   MarkaCADR Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786056861154
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.