• Tüm Kategoriler
  • Atlas Kitapçılık Klinik Mikrobiyoloji Murray 2 cilt

   Fiyat:
   300,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20,3) :
   239,00 TL
   Kazancınız 61,00 TL
   1
   Klinik Mikrobiyoloji tıbbın tüm alanlarına hizmet veren ve geçtiğimiz yıllar içerisinde en hızlı gelişim gösteren bilim alanıdır. Özellikle yeni moleküler tekniklerin, biyokimyasal uygulamaların kullanımı ile ortaya çıkan yeni bilgiler Mikrobiyoloji'yi sürekli aktif ve çok geniş bir bilim alanı haline getirmiştir. Çoğu zaman bildiğimiz bilimsel doğrular kısa bir süre içerisinde çok önemli değişimler gösterebilmektedir. Bu değişimleri takip etmekte çoğu zaman kolay olmamaktadır. Özellikle dil problemi olanlar bu konuda önemli sıkıntılar yaşamaktadır.
   Klinik Mikrobiyoloji alanında ülkemizde birçok hocamız tarafından çok kıymetli kitaplar yazılmıştır. Bu değerli eserler sayesinde ülkemizde bilim alanımızda çok önemli gelişmeler sağlanmıştır. Ancak tüm Mikrobiyoloji'yi kapsayacak şekilde bir kitap hazırlamak oldukça zahmetlidir ve uzun süre almaktadır. Bu nedenle Nisan 2007'de dokuzuncu baskısı yayınlanan “Manual of Clinical Microbiology” kitabını hızlı bir şekilde tercüme ederek Türk tıbbının kullanımına sunmayı amaçladık. Bildiğiniz gibi bu kitap bizler için ana kaynak niteliğindedir ve Nisan 2007 baskısı tercüme edildiği için en güncel bilgileri içermektedir.
   Yayın Evi: Atlas Kitapçılık
   ISBN: 9789757175827
   Sayfa Sayısı: 2490
   Dil: Türkçe
   Yazar: Patrick R. Murrray, Michael A. Pfaller, Marie Lousie Landry, James H. Jorgensen, Ellen Jo Baron
   Çeviri Editörü: Prof. Dr. Şinasi Taner Yıldıran, Prof. Dr. Mehmet Tanyüksel, Prof. Dr. Ayhan Kubar, Prof. Dr. Ahmet Celal Başustaoğlu
   Basım Yılı: 2009
   Baskı Sayısı: 9
   Kapak / Cilt: Ciltli
   Ebat: 20 x 28 cm
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789757175827
   MarkaAtlas Kitapçılık
   Stok DurumuVar
   9789757175827
                                                                                                                                                         

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.